dominations apk, dominations apk indir, tarihi savaş oyunu

DomiNations Apk İndir

 

DomiNations Apk indir

Tarihi bir savaş oyununa hazır mısınız? İşte karşınızda tarihteki gerçek medeniyetlerden ilham alarak kendi medeniyetinizi kurmanızı sağlayan bir strateji-savaş oyunu! DomiNations apk, grafikleri ve görselleri gayet başarılı olan bir oyun. Ayrıca konusu ile dikkat çekiyor. Oyunun başında dönem olarak tıpkı taş devrini yaşıyorsunuz! Doğru duydunuz, medeniyetinizi kurup tarih içerisinde onu taşımanız ve yükseltmeniz gerekiyor. Medeniyetinizi oluşturabilmeniz için öncelikle bir şehir kurmanız gerekiyor. Kurduğunuz bu şehir içinde nüfus popülasyonunuz arttıkça medeniyetiniz büyüyor. Şehir içinde birçok etkinlik yapabiliyorsunuz. Örneğin şehrinize ev yaptığınızda işçi nüfusunuz, baraka yaptığınızda asker nüfusunuz artıyor.  Şehrinizi kurup büyüttükten sonra ise macera başlıyor! Artık şehrinizde yaşayan insanlara hükmedebilir ve büyük bir dünya lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Dünyada yaşamış 8 büyük medeniyetten birini seçerek ve her medeniyete ait ayrı özel güç ile askerlerinizi eğitebilirsiniz.

BENZER  Stick War Legacy Apk indir

dominations apk, dominations apk indir, tarihi savaş oyunu

Oyun içerisinde daha birçok yenilik bulunuyor. Örneğin bir savaşa giderken veya kritik bir hamle yapmak üzereyken tarihte yaşamış Leonardo Da Vinci, Büyük Catherine, Kral Sejong gibi ünlü isimlerden fikir alabilirsiniz. Veya savaş ganimeti olarak Dünyanın 7 harikasından biri  olan Babil’in Asma Bahçeleri gibi diğer ünlü yapıları da şehrinize getirebilir ve medeniyetinize katabilirsiniz. Diğer medeniyetler ile tarihi savaşlara katılıp dünyadaki önemli kaynakları ele geçirebilirsiniz. Böylece medeniyetiniz Dünya lideri konumuna ulaşabilir.

dominations apk, dominations apk indir, tarihi savaş oyunu

>

Özetlemek gerekirse DomiNations apk indir oyunu bizlere tarihi tam anlamıyla yaşatan bir oyun. Gerçek tarihten alıntılarıyla bizlere hem bir şeyler öğretiyor hem de amansız bir maceraya sürüklüyor. Dünyadaki herkesin ve her şeyin lideri olabilmek hayal değil. Hemen sitemizden DomiNation Apk uygulamasını indirebilir ve bu tarihler arası mücadelede yerini alabilirsin. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Critical Ops Apk İndir
 
DomiNations Apk İndir YAPILAN YORUMLAR