dream league soccer apk indir,dream league soccer indir,futbol oyunu indir

Dream League Soccer Apk İndir

 

Dream League Soccer Apk indir

Android platformunda bulunan futbol oyunları arasına en popüler olanıyla tanışmaya hazır mısınız? Dream League Soccer apk futbol oyunu android kullanıcıları için her detayı düşünülmüş ve gerçekliğe en uygun seviyede hazırlanmış bir oyundur. Dream League Soccer’da her şey ama her şey gerçek! Dünyadaki yıldız takımlar ve bu takımların yıldız oyuncuları, gerçek bir futbol sahası platformu ve gerçek bir heyecan! Dream Leogue Soccer oyunu ile gerçek bir teknik direktör gibi hisset. Dream League Soccer’da oyuna ‘’Dream FC’’ isimli bir takımla 3. Ligde başlıyorsunuz. Oyundaki amacınız takımınızı geliştirip üst liglere yükseltmek. Rakipleriniz ise tamamen gerçek takımlar ve gerçek takım oyuncularından oluşuyor. Bulunduğunuz ligde 16 takım yer alıyor. Avrupa ve Amerika liglerdinde bulunan takımlar ile kıyasıya mücadele veriyorsunuz. Ligi ilk 3te tamamladığınızda ise bir üst lige yükselebiliyorsunuz.

BENZER  Top Eleven 2018 Apk indir

Rakiplerinizin kaçıncı sıralard yer aldığını, sizin takımınızın puan sıralamasını oyunun ana ekranından görüntüleyebilirsiniz. Team Management sekmesinden takımındaki oyuncuları görüntüleyebilir ve takım taktiği, oyuncu dizilimi gibi seçeneklere ulaşabilirsiniz. Bir bilgisayar oyunu oynar gibi bu oldukça küçük boyutlu mobil oyunda takımınızla ilgili her türlü detayı belirleyebilir ve kendinize göre koordine edebilirsiniz. Oyuncu kadronuzu belirlerken en zinde olan oyuncularınızı görebilir ve en iyileri bir araya toplayabilirsiniz. Yenilmez bir futbol takımı kurarak dünyanın en iyi futbol kulübü olabilirsiniz. Player Development sekmesinde bulunan özellikler ile takımın teknik direktörü olmanın avantajlarını yakalayın. Takımınızda bulunan zayıf koordinasyonlu futbolcuları özel eğitim ve antrenmanlar ile çalıştırarak yeteneklerini geliştirebilirsiniz. Oyuncularınızın top yeteneklerini geliştirebilir ve maç esnasında daha çevik ve atik oynamalarını sağlayabilirsiniz.

BENZER  Pes Club Manager Apk indir

>

Statistics sekmesinden takımınıza dair detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Son puan durumları, maç esnasında gelişen kritik hamleler, son maç skorları, oyuncu istatistikleri gibi daha pek çok detayı görebilir, inceleyebilir ve buna göre takımınızı geliştirebilirsiniz. Ayrıca yine bu sekmeden takımınıza transfer gerçekleştirebilirsiniz. Dünyanın en iyi futbolcularını kendi takımınıza transfer edip maç keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Dream League Soccer apk indir oyununu indirabi kalitesiyle hemen yükleyip başarılı bir futbol kulübü oyuncusu ve o futbol kulübünün başarılı teknik direktörü siz olabilirsiniz! Keyifli oyunlar dileriz.

 
Dream League Soccer Apk İndir YAPILAN YORUMLAR