Drift Max City Car Racing Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Drift Max City Car Racing full apk yarış oyunu, drift severler için yapılmış eşsiz bir oyundur. Drift yapmak, yan vermek, pati attırmak, arabayı kaydırmak gibi artistlik zevkler bir çok sürücünün son zamanlarda duyduğu en büyük zevklerden birisi. Ancak sürücüler de farkında ki bu tür hareketler zevkli olmasının yanında tehlikelidir de. Bu tehlikeye şehir içinde yer vermeyerek insanları zor durumda bırakmak istemez sürücüler. Peki bu eğlenceli hareketler nerede yapılacaktır. İşte Drift Max City Car Racing mod apk size bu keyfi şehirde yapma imkanı sunuyor. Gerçekçi grafikleri, gerçek tekerlek izleri ve etkileyici sesleriyle bu oyunda kendinizi gerçek bir driftçi gibi hissedeceksiniz.

Drift Max City Car Racing

Drift Max City Car Racing Full Apk Oyun Kalitesi

Bu oyunumuzda hem drift yapabilecek hem de şehir içinde gezinebileceksiniz. Bu iki özelliğin bir araya getirilerek yapıldığı bu oyunda çeşitli parkurların olması dikkat çekmektedir. Bu çeşitli parkurlarda yarışırken drift hareketlerini de yapabileceksiniz. Oyun kalite olarak yapılan artistlik hareketler sonucu ortaya çıkan fren izi ve dumanının dahi düşünülmüş olması ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca Drift Max City Car Racing Full Apk parkur çeşitliliğindeki kalitesi ile de ön plana çıkmaktadır. Grafikleri, canlı renkleri ve mükemmel ses efekti ile kalite gerçekten çok yüksektedir.

BENZER  Csr Racing 2 Full Apk

Drift Max City Car Racing

Drift Max City Car Racing Mod Apk Oyun Deneyimi

>

Oyunun kalitesini ve diğer özelliklerini sizlere daha iyi bir şekilde anlatabilmek için çeşitli kriterlerimiz çerçevesinde oyunu test ettik. Yapmış olduğumuz testte şu sonuçlara ulaştık: Oyun gerçekten çok kaliteli ve eğlenceli bir oyun, bu kanıya varmamıızdaki sebep oyunun parkur çeşitliliğinin, araç çeşitliliğinin fazla olması ve aynı zamanda drift özelliğine uygun olan kalitenin oyuna mükemmel bir şekilde yerleştirilmiş olmasıdır. Drift Max City Car Racing mod Apk artistlik hareketler yapmayı sevenler ve yapmak isteyenler için gerçekçiliğin ön plana çıktığı güzel bir fırsattır. Siz de bu fırsatı kaçırmadan hemen bu oyunu denemelisiniz.

BENZER  Androdi Hızlı ve Öfkeli 6 Apk indir

Drift Max City Car Racing

 

Drift Max City Car Racing apk android yarış oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun Hakkında ki görüşlerinizi ve sorularınızı bildirmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Drift Max City Car Racing Full Apk YAPILAN YORUMLAR