Driving School 2016

Driving School 2016 Full Apk

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Driving School 2016 full apk yarış oyunu, üst seviyede sürüş deneyimi yaşamak isteyenler için mükemmel bir oyun. İstediğiniz türden seçeceğiniz araç ile istediğiniz sürüş keyfine ulaşmış olacaksınız. İster yarış arabası ister kamyon, ister, tır, ister otobüs, ister seyahat arabası ile sevdiğiniz tarzı belirleyecek ve onunla zevkli dakikalar geçireceksiniz. Yer yer manuel vites attırma özelliği ile oyunun içinde gibi kendinizi hissedecek ve kendinizi kaptıracaksınız. Gaz firen ayarlamaları ve direksiyon ayarı ile keskin virajlara kaza yapmayacak şekilde istediğiniz hızla girerek keskin virajların ustası olabileceksiniz. İndirilenler tarafından çok beğenilerek ve ısrarlar ve istekler üzerine yenilenerek ikinci serisi 2017 adı altında çıkarılmıştır. Ancak onu oynayabilmek için telefonunuzun daha teknik kapasiteye sahip olması gerekmektedir. Hemen hemen bütün telefonlarda oynanabilecek Driving School 2016 mod apk bu yüzden hala daha çok tercih edilen modeldir.

BENZER  Asphalt 8 Airborne Full Apk

Driving School 2016 Full Apk Oyun Kalitesi

Oyun gerçekten tam bir sürüş deneyimi sağlamak ve size pratik yaptırmak için üretilmiş bir oyundur. 2016 yılında çıkartılmış olması oyunun kalitesinin 2017 oyunlarından daha düşük olacak manasına gelmemeli. Driving School 2016 mod apk oyunu da son zamanlarda çıkarılan oyunlar kadar kaliteli ve öğretici bir oyundur ayrıca grafikleri de son derece geliştirilmiştir. İlerleyen sürelerde yeni serisi ile bu kalite daha üst seviyelere çıkmış olsa da bu oyundaki kalite de bir yarış oyunu için gayet yeterli bir seviyededir.

>

 

Driving School 2016 Mod Apk Oyun Deneyimi

Oyunun kalitesini ve içeriğini sizlere ayrıntılı olarak aktardıktan sonra şimdi de oyunu sizler için tâbi tuttuğumuz testi anlatmak istiyoruz. Daha önce de belirttiğimiz gibi oyun oynayanların araba sürme kabiliyetlerini geliştirmesi için tasarlanmış olması nedeniyle ilk etapta oynayanları bir yarış serüvenine tabi tutmuyor. Daha sonraki aşamalarda kendinizi geliştirdikçe daha çetin sürüş deneyimlerine izin vermektedir. Driving School 2016 apk oyunu bu sistematik yapısı ile testimizden rahatlıkla tam not alabilmiştir.

BENZER  City Racing 3D Full Apk

 

Driving School 2016 yarış oyununa sizde İndirAbi kalitesiyle ulaşabilir hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde oyun hakkında görüşlerinizi ve değerlendirmelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın. Keyifli oyunlar dileriz…

Driving School 2016 Full Apk YAPILAN YORUMLAR