E okul cep uygulaması, Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması

  • Ana Sayfa
  • Eğitim
  • E okul cep uygulaması, Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması
 

MEB E-OKUL VBS (Veli Bilgilendirme Sistemi) uygulaması MEB tarafından hazırlanan resmi bir uygulamadır.  E okul cep uygulaması sitemizden kolayca indirebilmeniz için sunulmuştur. E okul cep uygulaması sayesinde Veliler; Sınav ve Proje Bilgileri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri anlık olarak takip edebilmektedir.

E okul vbs indir

MEB E-Okul Mobil Uygulama, Türkiye’de örgün Eğitimde bulunan tüm çocukların velilerinin kullandığı sistemdir.  T.C. Milli Eğitim Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan Resmi Mobil Uygulamadır. Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması indir abi güvencesi ile sitemizde sunulmaktadır. Güvenilir bir şekilde indirip kurmanız için Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması son sürümü ile sitemizde.

Meb E-okul vbs cep telefonu için

>

MEB E-OKUL VBS uygulaması nasıl kullanılır?

BENZER  Voscreen Apk indir

MEB e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (MEB E-OKUL VBS) uygulamasını kullanmak için velilerin ‘e-Okul Veli Girişi’ yapmaları gerekiyor. Uygulamaya giriş yapıldıktan sonra öğrencinin resmi seçilerek, uygulama kullanılmaya başlanabilir.

Öğrenci verilerinin ücretsiz olarak kullanabilecekleri MEB e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (MEB E-OKUL VBS) uygulaması sayesinde veliler Sınav ve Proje Bilgileri, Not Bilgileri, Ders Programı, Devamsızlık Bilgileri, Nakil İşlemleri, Yerleştirme ve Sınav Bilgileri, Okul duyuruları, Okuduğu kitaplar gibi bilgileri anlık olarak takip edebilmektedir.

MEB e-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi (MEB E-OKUL VBS) uygulamasını Android işletim sistemi yüklü telefon yada tablet sahibi olan öğrenci velileri kullanabilirler.

BENZER  E-Okul Vbs Apk İndir
 
E okul cep uygulaması, Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması YAPILAN YORUMLAR