e okul, e okul apk, e okul indir

E-Okul Vbs Apk İndir

 

E-Okul Vbs Apk indir

Çoğu öğrenci okul durumu hakkında velilerine bilgi aktarmazlar. Bu durumda velilerin okula giderek çocuklarının öğretmenleri ile birebir görüşmek durumunda kalırlar. Kimi zaman da çalışan veliler için bu da bir seçenek değildir. Çocuğunun eğitim hayatında nasıl bir öğrenci olduğunu bilmek ise her velinin hakkıdır. İşte tüm bu nedenlerle Milli Eğitim Bakanlığını onayı ile geliştirilmiş bir uygulama bulunmaktadır; e-okul vbs indir.

 

 

>

e-okul veli bilgilendirme sistemi Türkiye’de ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik okul durumlarını gösteren bir uygulama olarak karşımıza çıkmaktadır. Veliler e-okul sistemine çocuklarının TC kimlik numarası ve okul numarası ile kolaylıkla giriş yapabilmektelerdir. Peki e-okul sisteminde neler var?

BENZER  E okul cep uygulaması, Resmi MEB E-Okul Mobil Uygulaması

 

 

E-okul sistemi üzerinde dönemlik sınav notları, proje ödevleri, sınav tarihleri, ders programı, devamsızlık bilgisi, kitap okuma bilgisi, girilen genel başarı sınavları, başarı sınavlarının sonuçları gibi daha pek çok bilgiye ulaşılabilmektedir. E-okul sistemi tamamen öğrencilerin eğitim hayatındaki durumunun özetini velilere sunmak için geliştirilmiştir. Aynı zamanda dijital ortamda takip etmesi çok daha kolay olan bir sistemdir. E-okul sistemi üzerinden veliler çocuklarının derslerdeki başarı durumlarını öğrenebilmekte, devamsızlık durumunu görüntüleyebilmekte, okul ile ilgili duyuruları takip edebilmekte, öğrencinin nakil işlemlerini gerçekleştirebilmekte, sınav duyuruları, kayıtları ve sonuçları hakkında bilgi edinebilmektedir.

BENZER  Memris Dil Öğren Apk indir

E-okul sistemi üzerinden okula gidecek vakti olmayan velilerin çocukları hakkında detaylı şekilde bilgiye ulaşabilmesi mümkündür. Çocuğun temel eğitim hayatı boyunca tüm bilgileri kapsayan e-okul sistemi üzerinden geçmişe yönelik bilgilere de ulaşılabilmektedir. Veliler için her detayı düşünmüş olan e-okul indir uygulamasına sitemiz üzerinden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

 
E-Okul Vbs Apk İndir YAPILAN YORUMLAR