Empires and Allies apk, Empires and Allies apk indir, Empires and Allies indir apk

Empires and Allies Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Empires and Allies Apk indir

Hem mobil hem de modern bir savaş oyunu oynamak istiyorum diyenler burada mı? İşte bu oyun tam da sizin için. Zynga’nın ilk stratejik savaş oyunu olarak ortaya çıkan Empires and Allies apk oyunu, 2015 yılında Google Play tarafından ücretsiz olarak tekrar piyasaya sürülmüştür. Android cihazlar için uyumlu olan bu oyun çok oyunculu ve online bir platform üzerinde kurulmuştur. Oyun içerisinde kullanılan grafikler  gerçek dünya yansımalarından oluşmaktadır. Oyun, bizlere savaşlarda kullanılan silahların günümüz ordularının silahları olmasından, modern ordu stratejilerinin kullanılmasına kadar birçok imkan tanıyan, tamamen gerçeklik üzerine kurulmuş bir temadan oluşuyor.

BENZER  Critical Ops Apk İndir

Oyun içinde helikopter, uçak, tank hatta dronelar ile bile savaşabiliyorsunuz. İşgal edeceğiniz bölgeye önceden hava saldırıları gerçekleştirebilir ve dronelar ile etrafı gözetleyebilirsiniz. Ya da düşman kulelerine drone saldırıları gerçekleştirerek askerlerinizi koruyabilirsiniz. Aynı zamanda kendinize bir şehir inşa edebilir, tarım alanlarınıza ekim yaparak geçiminizi sağlayabilir ve ordunuzu büyütebilirsiniz. Kendi ordunuzu kurup rakip bölge ve şehirleri işgal edebilir, ganimetlerinizi arttırabilirsiniz. Ya da arkadaşlarınızla birlikte omuz omuza mücadele verip düşman bölgelerle savaşabilirsiniz. Oyun içerisinde seviye atladıkça birimleriniz artar. Deniz, Hava ya da Kara birimlerinizi oluşturabilir, havai kara ya da deniz saldırıları gerçekleştirebilirsiniz. Savaşlardan elde ettiğiniz ganimetler ile kurduğunuz şehri büyütebilir, tarım alanlarınızı çoğaltabilirsiniz. Küçük bir adada başlayan maceranızı büyük bir şehre taşıyabilirsiniz.

BENZER  Clash of Clans Apk indir

Empires and Allies apk, Empires and Allies apk indir, Empires Allies apk indir

>

Sizde kendinize ait bir imparatorluk kurup bu heyecanı yaşamak istiyorsanız hemen indirabi farkı ile Empires and Allies apk indir dosyasını yükleyebilir ve bu serüvene dahil olabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Empires and Allies Apk İndir YAPILAN YORUMLAR