es dosya yöneticisi apk,es dosya yöneticisi,android için dosya yöneticisi,es dosya yöneticisi indir

Es Dosya Yönetici Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Es Dosya Yöneticisi Apk indir

Android cihazlar için geliştirilmiş bir dosya yöneticisi ile karşınızdayız. Es Dosya Yöneticisi apk ile Android kullanıcıları cihazlarında bulunan tüm dosyalar üzerinde kesme, kopyalama, isim değiştirebilme, taşıma gibi işlevleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmenize imkan sağlıyor. Es Dosya yöneticisi klasik işlevlerin dışında dizinler üzerinde web taraması, sıkıştırma işlemi, başla kullanıcılar ile paylaşabilme,gizleme ve daha birçok işlemi yaparak kullanıcılara ekstra işlemler yapabilme imkanı sağlıyor.

Es Dosya Yöneticisi kullanıcıları basit bir ara yüz ile karşılıyor. Bu arayüzde hem cihazınızın içindeki doya dizinlerine hem de varsa SD kartınızın içindeki dosya dizinlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Uygulama yöneticisi üzerinden birden fazla dosya dizininin aynı anda düzenlemesini yapabilir, yapmış olduğunuz değişiklikleri kolayca değiştirebilirsiniz. Android kullanıcıları tarafından en yüksek oyu alan Es Dosya Yöneticisi kullanıcıların kendi dosya dizinlerini yönetebilmesine izin vermektedir.

BENZER  Kingroot v4.5.0.722 Apk İndir

>

Es Dosya Düzenleyicisi ile seçtiğiniz bir dosya dizini üzerinde analiz yaparak telefonunuzu yoran ve yavaşlamasına neden olan gereksiz dosyaları kolayca kaldırabilir ve telefonunuzu temizleyebilirsiniz. Es Dosya Yöneticisinin arayüzü içinde bulanan panelde cihazınızda bulunan tüm dosyalara gruplanmış bir şekilde ulaşabilirsiniz. Cihazınızda bulunan resim,müzik,video, belgeler ve uygulamalar gibi klasörlere de kolayca erişim sağlayabilir ve üzerinde değişiklik yapmak istediğiniz tüm dosyalara bu panel üzerinden ulaşabilirsiniz.

Es Dosya Yöneticisi Android cihazınızı kişiselleştirebilmenize ve daha yüksek performansta kullanabilmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Kullanıcı dostu paneli ile yönetmek istediğiniz tüm dosyalara tek bir noktadan erişim sağlayabilmenizi sağlar. Es Dosya Yöneticisi Apk indir uygulamasına indirabi üzerinden kolayca ulaşabilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz.

BENZER  Avast Mobile Securty Apk İndir
Es Dosya Yönetici Apk İndir YAPILAN YORUMLAR