extreme car driving simulator apk, araba simülatörü

Extreme Car Driving Simulator Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Extreme Car Driving Simulator Apk indir

Hiç hayatınızda bir araba simülasyonu denemek istediniz mi? Cevabınız evet ise bu arabaların spor arabalar ve arazi araçları olduğunu da ekleyelim o zaman. Extreme Car Driving Simulator apk oyunu ile hayal ettiğiniz spor arabaları kullanma fırsatı yakalayacaksınız!

 

extreme car driving simulator apk, araba simülatörü

 

>

Extreme Car Driving Simulator oyunu bir araç simülasyonudur. Bu oyun içerisinde kullandığınız araçlar ise dünyada ses getiren spor arabalar ve şık arazi araçlarıdır. Oyuna başlamadan önce oyun tarafından size verilen gri spor araba ile oyuna girebilirsiniz. Oyunun Free Mode, Check Point Mode,  Traffic Mode olmak üzere 3 ana modu bulunmaktadır. Bu modlardan birini seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde sizden istenen görevleri yerine getirdiğinizde ekstra para ve puan kazanırsınız. Bu paraları araçlarınızı geliştirmek için kullanabilirsiniz.

BENZER  Nitro Natioan Drag Racing Full Apk

 

extreme car driving simulator apk, araba simülatörü

 

Galerinizde bulunan araçları renginden özelliklerine kadar geliştirip kişiselleştirebilirsiniz. Oyunun sizden istediği kilometre sınırını geçtikten sonra kilitli araçlar yarışa açılır. Bu aşamaları geçtikçe yeni bir araç sahibi olabilirsiniz. İster parkurda kendi rekorunuzu kırın ister rakipleriniz ile yarışın.  Extreme Car Driving Simulator apk indir oyunu bir raç simülasyonu için en iyi grafikleri sunmaktadır. Oyun içerisinde ister drift yapabilir, ister hız sınırlarını aşabilirsiniz. Her birini kameraya çekerek nasıl bir direksiyon hakimiyetiniz var izleyebilirsiniz. Bu oyunda direksiyon sizde!

Extreme Car Driving Simulator oyunu araba simülasyonları içerisinde en iyisi olarak gösterilmektedir. Oyunu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Moto Racing 3D Full Apk
Extreme Car Driving Simulator Apk indir YAPILAN YORUMLAR