Ezan vakti pro apk,ezan vakti pro apk indir,ezan vakti uygulaması

Ezan Vakti Pro Apk İndir

 

Ezan Vakti Pro Apk indir

Müslümanların dini hayatını düzenlemeye yardımcı olan bir uygulama ile karşınızdayız. Dünyanın her yerinde Müslümanlar tarafından en çok tercih edilen, ezan vakitlerini bulunulan bölge ve konuma göre birebir olarak ayarlayan Ezan Vakti Pro Apk uygulamasını sitemizden güvenle indirebilirsiniz.

Ezan Vakti pro uygulaması üzerinden ezan saatlerini doğru olarak görebilir ve namaz vakitlerini doğru bir şekilde takip edebiliriniz. Siz namaz vaktini kaçırsanız bile önceden ezan saati hatırlatması yaparak uygulamanın size hatırlatma yapmasını sağlayabilirsiniz. Pek çok ses ve görüntü seçeneği ile uygulama tarafından bildirim alabilirsiniz. Uygulama, Namazdayım seçeneği ile namaz sırasında telefonunuz otomatik olarak sessize alınır; arama gelirse reddedilir ve belirlediğiniz mesaj çağrı gönderen kişiye iletilir. Böylelikle ibadetinize ara vermek veya bozmak durumunda kalmazsınız. Konum belirleme özelliği ile birden fazla şehir tercihi yapabilir ve şehir değiştirme durumunda yine en doğru saatte ibadetinizi gerçekleştirirsiniz. Dua kardeşliği bölümünde birçok kişi için dua edebilir veya dua isteyebilirsiniz. Multimedia desteği sayesinde çeşitli islami duvar kağıdı ve ses tonu ile uygulamanızı ve telefonunuzu kişiselleştirebilir, dini günlerde istediklerinize dini kartlar gönderebilirsiniz. Online olarak hatim edebilir veya hatim eden diğer kullanıcıların Ayet, Sure, Cüzlerine katkıda bulunabilirsiniz.

BENZER  Swarm Apk İndir

Ezan Vakti Pro apk indir uygulaması içinde Esma-ül Hüsna, Dini bayramlar, yakınınızda bulunan camiler, Hicri takvim gibi daha birçok bölüm bulundurmaktadır. Bu uygulama ile manevi yaşamınızı ve ibadet hayatınızı kolayca düzenleyebilirsiniz. Ezan Vakti Pro Apk uygulamasını sitemizden e hızlı ve güncel şekilde kolayca indirebilirsiniz.

 
Ezan Vakti Pro Apk İndir YAPILAN YORUMLAR