faceapp apk, faceapp apk indir, android fotoğraf düzenleme uygulaması, faceapp indir apk

FaceApp Apk indir

 

FaceApp Apk indir

FaceApp Apk, android yüz değiştirme uygulaması ile eğlenmek biraz kendinizle ve sevdiklerinizin fotoğraflarıyla oynayıp gülmek eğlenmek ister misiniz? Çıktığı ilk günden itibaren çok fazla ilgi gören FaceApp, 1 haftada 1 milyon indirilme başarısını gösterdi. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz komik fotoğrafları oluşturmanın yolu Faceapp’tan geçiyor.

Faceapp uygulaması , herkes tarafından kullanımı kolay, bolca efekti bulunan FaceApp resimlerinize farklı görünümler kazandırıp sosyal ortamda paylaşabilirsiniz. Faceapp uygulaması tek bir dokunuşla yapay zekayı kullanarak yüzünüzü değiştirme şansını veriyor. İster somurtkan bir fotoğrafınıza güzel gülümseme ekleyin, ister daha genç veya yaşlı nasıl görüneceğinizi keşfedin ya da kadınsanız erkek, erkekseniz kadın olarak nasıl görüneceğinizi görebilirsiniz. İster fotoğrafları paylaşın, isterseniz kendinize saklayın ama Faceapp uygulaması mutlaka denemeye değer bir uygulamadır. Uygulamada yer alan cinsiyet değiştirme fonksiyonlarıyla çok eğlenebileceğiniz bir uygulama deneyimi yaşayabilirsiniz.  İsterseniz uygulamada bulunan çok sayıdaki filitre sayesinde yüzünüzde bulunan kırışıklıkları, lekeleri veya sivilcileri de yok edebilirsiniz.

BENZER  PicsArt Apk İndir
>

Siz bile fotoğraftakinin siz olduğuna inanamayabilirsiniz. Birbirinden güzel filitreler, efektler ile bezenmiş Faceapp apk indir dosyası sitemizde cep telefonlarınıza veya tabletlerinize yüklenmek üzere sizi bekliyor. Ne duruyorsunuz, siz de Faceapp uygulamasını ücretsiz indirin ve yaşlılıkta nasıl görüneceğinizi veya kadınsanız erkek, erkekseniz kadın olarak nasıl görüneceğinizi ve daha bir çok özelliğini keşfedin. Sevdiklerinizle de paylaşmayı unutmayın. Keyifli değişimler dileriz.

 
FaceApp Apk indir YAPILAN YORUMLAR