facebook apk indir,facebook lite apk indir,facebook lite uygulaması indir

Facebook Lite Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Facebook Lite Apk indir

​Dünyanın en büyük sosyal medya ortamına hoş geldiniz! Tabi ki Facebook’tan bahsediyoruz. Facebook dünya çapındaki popülaritesiyle herkesi etkisi altına almayı başarabilmiş ve genç, çocuk, yaşlı demeden kimsenin elinden düşmeyen bir uygulama haline gelmiştir. Sosyal medya devine dönüşen Facebook apk uygulaması her gün 2 milyar kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Ancak içeriğinde çok fazla detay barındırmasından dolayı çoğu mobil cihazda uygun şekilde kullanılamayabilmektedir. Bunun için bir alternatif olarak geliştirilen Facebook Lite apk bu sorundan yakınanlar için harika bir uygulamadır.Facebook temelde diğer Facebook kullanıcısı tanıdıklarınızı arkadaş listenize ekleyip sohbet edebilmenize imkan sağlayan bir sosyal medya uygulaması ancak Facebook o kadar fazla seçeneğe sahip ki bu nedenle her yaş kesimine hitap edebiliyor.

BENZER  Scorp Apk İndir

Facebook üzerinden arkadaşlarınızla yazışmalar gerçekleştirebilir, görüntülü veya sesli konuşmalar yapabilirsiniz. Kendiniz veya arkadaşlarınızla Facebook bünyesinde bulunan oyunları oynayabilir, uygulamalardan faydalanabilirsiniz. Facebook üzerinde açılmış milyonlarca hesabı takip edebilir, kendi sayfanızda fotoğraf, video, metin, bağlantı paylaşımları gerçekleştirebilirsiniz. Yüklediğiniz içerikte arkadaşlarınızdan bahsedebilir, onları da içeriğe etiketleyebilirsiniz. İster kendi duvarınızda ister arkadaşlarınızın veya diğer sayfaların duvarında paylaşım yapabilirsiniz. Dünyanın her kesiminden, her fikrinden, her tercihinden argümanlar ile karşılaşabileceğiniz bu çok kullanıcılı sosyal medya ortamında istediğiniz herkese ve her şeye ulaşabilirsiniz.

>

Facebook Lite, aynı özelliklere sahip olabileceğiniz, aynı işlemleri gerçekleştirebileceğiniz fakat daha küçük boyuta sahip olan ve veri kullanımını daha az kullanan bir uygulamadır. Facebook’un kullanıcılara sunmuş olduğu tüm avantajlara Facebook Lite üzerinden çok daha az veri kaybı yaşayarak ulaşabilirsiniz.

BENZER  Es Dosya Yönetici Apk İndir

Facebook dünyanın en büyük sosyal medya hesabı olduğu kadar aynı zamanda dünyanın en büyük pazarıdır. Bu pazar içinde size uygun olan ne varsa bulabileceğinizden eminiz. Facebook Lite Apk uygulamasını hemen sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Facebook Lite apk indir uygulamasını yükleyip çok daha küçük boyutta ve daha az veri kullanımı sağlayarak tüm Facebook avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Facebook Lite Apk İndir YAPILAN YORUMLAR