Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Sosyal
  • Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96

Facebook Messenger apk indir popüler sosyal iletişim ağındaki tüm arkadaşlarınla yazılı olarak iletişim kurmanı sağlayan resmi Facebook uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde, facebook hesabın ile bilgisayarında daha sonra yazışmaya devam edebileceğin mesajlar alıp gönderebileceksiniz.

Facebook Messenger apk indir

Tüm diğer android mesajlaşma uygulamalarında olduğu gibi, Facebook Messenger kurarsanız mesajlar yoluyla resim ya da konum paylaşımı yapabilirsiniz; hatta birden fazla alıcı ekleyip aynı anda birden fazla kişiyle sohbet edebilirsiniz. Her konuşma bir baloncuk içine alınmaktadır, böylece rahatlıkla telefon ekranında hareket edebilirsiniz.

Her mesaj aldığınızda titreşimle ya da sesle gelen bir uyarı da ekleyebilirsiniz, hatta konuştuğun kişinin Facebook hesabı yoksa (ya da hesabına girmeden kullanıyorsa) telefondan telefona yazılı mesaj yoluyla da cevap verebilirsiniz. Buna ek olarak, uygulamanın kendisinden VOIP sesli aramalar yapabilirsiniz.

BENZER  Line Apk İndir
>

Facebook Messenger uygulaması android telefonunuz için birçok özellik içerir, eğlenceli özelliklerinden biri de sohbetlerinizi kişiselleştirebileceğiniz çıkartma koleksiyonudur. Bu eğlenceli resimler klasik LINE yüz ifadelerine benzerlik gösterir, ve konuşmalarınızı daha eğlenceli kılar.

Facebook Messenger, Facebook’u düzenli kullanan kişiler için oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde, istediğiniz yerden istediğiniz zamanda çok hızlı bir şekilde arkadaşlarınızla yazışabilirsiniz. Facebook Messenger apk indir son sürümü ile her zaman olduğunu gibi sitemizde güvenilir ve hızlı bir şekilde yer almaktadır.

Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96 BENZER İÇERİKLER
Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96 YAPILAN YORUMLAR