fake gps apk indir,fake gps indir,pokemon go fake gps

Fake GPS Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Fake GPS Apk indir

Günlük hayatımızda akıllı cihazlar ve bu cihazlardaki uygulamalar bizlerin konumunu izlemektedir. Konum bilgileri kişilerin özel yaşamları hakkında bilgi vermektedir. Konum bilgisi akıllı cihazın kendisinden otomatik olarak alınır. Kimi zaman konum bilgileri bazı uygulamalar için gereklidir. İçerisinde harita özelliği bulunan veya konum olarak bulunduğunuz ülkede çalışmayan uygulamalar için konum bilginizi paylaşmanız gerekir.

 

 

>

Pokemon gibi bazı oyunlar Türkiye konumunda çalışmamaktadır. Bu nedenle bu oyunları çalıştırmak için konum bilgilerimizi değiştimemiz gerekmektedir. işte tüm bu durumlar için konum bilgilerinizi değiştirebileceğiniz basit ve kullanışlı bir program olan pokemon go fake GPS tam olarak bu iş için harika bir çözümdür.

BENZER  Tubemate Apk İndir

 

 

Fake GPS apk uygulaması Android platformunda ücretsiz olarak bulunuyor. Cihazınızın konumunu kolayca değiştirmenize yarayan bu uygulama kullancılara oldukça başarılı çözüm yolları sunuyor. Fake GPS Türkiye konumunuzu başka bir ülke konumuna kolayca geçirebileceğiniz bu uygulama sayesinde pek çok oyun ve uygulamayı cihazınızda kullanabilmenizi sağlamaktadır. Fake GPS sayesinde mevcut konumuzu ülke içerisinde de değiştirebilirsiniz. Örneğin şuan bulunmadığınız bir yerde oradaymış gibi kolayca konum güncellemesi yapabilirsiniz. Ayarladığınız konum tüm cihazlar tarafından o şekilde görülür ve izlenir.

Fake GPS’in basit paneli sayesinde kolayca işlem yapabilirsiniz. Dilediğiniz zaman konum bilgilerinizi sınırsız olarak değiştirebilir, dilediğiniz zaman ayarlar kısmından Fake GPS’i devre dışı bırakarak eski konumuza geçebilirsiniz. Fake GPS apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  AndroDumpper Apk İndir
Fake GPS Apk İndir YAPILAN YORUMLAR