fallout shelter apk, simülasyon oyunu indir

Fallout Shelter Apk İndir

 

Fallout Shelter Apk indir

Dünyanın sonu geliyor. Yer yüzü kurak arazilerle kaplanmadan önce insanlığın devam edebilmesi için gerekli bir barınak yaratmak gerek. İşte o barınağı yaratabileceğiniz ve yönetebileceğiniz yer burası. Fallout Shelter apk!

 

 

>

Follout Shelter apk oyunu kısaca belirtmek gerekirse bir barınak simülasyonudur. Yer altında insanlık için bir barınak inşa edecek ve o barınağı yöneteceksiniz. Basit gibi görünmesin bu oyun hayli zorlu bir oyundur. Barınağın yönetimi sandığınızdan daha yorucu olabilir. Oyuna başladığınızda size nasıl barınak yapabileceğinizi anlatan bir öğretici ile karşılaşacaksınız. Daha sonra kendi barınağınızı inşa edebilir ve içerisinde insan popülasyonunu geliştirebilirsiniz. Oyunda dikkat edilmesi gereken 3 nokta enerji, su ve yiyecek. Bu temel ihtiyaçları da barınakta yapacağınız odalardan karşılayacaksınız.

BENZER  Megapolis Apk indir

 

 

Ancak barınağınızda bulunan insanların sayısının hızla artmamasına dikkat etmeniz gerekir. Çünkü herkese yetecek kadar enerji, su ve yiyecek üretemezsiniz. Barınak içerisinde sosyal yaşam bölgeleri kurabilir ve barınakla bulunan insanların sosyal hayattan kopmamalarını sağlayabilirsiniz. Yemek alanları, cafeler, spor salonları bunlardan birkaçıdır. Barınaktaki odalardan birine bir kadın ve bir erkek yerleştirdiğinizde bu insanlar bir süre sonra çocuk yapacaktır. Barınağınızdaki insan popülasyonunu gözetim altında tutmak için çiftlerin çocuk yapması için aynı odalara yerleştirmeniz yeterlidir. Bunun dışında barınakta kişileri ara sıra yeryüzüne keşfe gönderebilirsiniz.

Çeşitli silahlar ve ihtiyaçlar ile donatıp yeryüzüne çıkan insanlarınıza ekstra olarak Stimpack gibi destekler vererek hayatta kalma ihtimallerini arttırabilirsiniz. Kontrol panelinden barınakta bulunan kişilerin sağlık durumlarını gözetleyebilir, oyunun siz sunduğu görevlere ulaşabilirsiniz. Fallout Shelter apk indir oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar.

BENZER  Need For Şahin Apk indir
 
Fallout Shelter Apk İndir YAPILAN YORUMLAR