farm frenzy apk, farm frenzy apk indir, android çiftlik oyunu

Farm Frenzy Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Farm Frenzy Apk indir

Çiftlik hayatı yaşamak isteyenlerdenseniz sizi şöyle alalım. İşte size huzurlu bir çiftlik hayatı yaşatacak bir oyun! Farm Frenzy apk oyunu boyut olarak küçük, eğlence olarak ise büyük bir oyun. Bu oyun içinde tarım alanlarınızı ekebilir, hayvanlarınızı besleyebilir ve kendi üretimlerinizi yapabilirsiniz. Ürettiklerinizi şehirde satabilir ve altın kazanabilirsiniz. Üretim yapabilmek için binaları da yapmak zorundasın! Haydi başlayalım.

farm frenzy apk, farm frenzy apk indir, android çiftlik oyunu

 

Oyun içinde bir takım görevleriniz oluyor. Örneğin başta size verilen çiftlikte iki ördek sahibi oluyorsunuz ve ördeklerinizin verilen süre içerisinde yumurtalarını toplamanız gerekiyor. Hayvanlarınızı beslemeniz için tarım alanlarını su kuyusundan su çekerek yeşillendirmelisiniz. Böylece beslenen hayvanlarınız ürün verecek ve siz de o ürünleri kurmuş olduğunuz fabrika ve üretim hanelerde işleyebilirsiniz. Üretim sonunda kek, yün, peynir gibi ürünler elde edeceksiniz. Seviye ilerledikçe elde ettiğiniz ürünün sayısı ve kalitesi de artacak ve şehirde sattığınızda elde ettiğiniz gelir yükselecektir.

BENZER  Candy Crush Friends Saga apk Şeker Oyunu apk
>

farm frenzy apk, farm frenzy apk indir, android çiftlik oyunu

Oyunda seviye ilerledikçe çiftlik alanları büyüyor ve görevler ilerliyor. Çiftliğiniz büyüdükçe hayvanlarınız çoğalır ve verilen görevleri yerine getirmekte zorlanabilirsiniz! Bir de büyük koca ayı var. Büyük koca ayı hayvanlarınız beslenirken onları yemekten zevk alır. Ördeklerinizi ayıya karşı korumalısınız. Bunun için çiftliğe bir bekçi köpeği almayı düşünebilirsiniz, kim bilir…

Farm Frenzy apk indir, çiftlik oyunları arasında en iyi performansı sağlayan oyundur. Birçok oyuncu çiftlikte üretime başlayıp şehirde satmaya başladı bile! Sitemizde bulunan Farm Frenzy Apk uygulamasını indirip hemen çiftlik hayatına başlayabilirsin. Hadi acele et!

Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Hay Day Apk indir
Farm Frenzy Apk indir YAPILAN YORUMLAR