FIFA Futbol Beta Fifa mobile 2018 apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Fifa mobile 2018 apk indir yayınlanana kadar işte sizlere beta sürüm. FIFA Futbol : Oynanış Beta apk oyunu Electronic Arts tarafından yapılan, muhtemelen Android için FIFA 18 olacak bir başlangıç ​​sürümüdür. Fakat şimdilik, bu BETA’yı pratiklik kazanmak, Ultimate takımınızı oluşturmak, kart toplamak ve elbette gerçek takımlara karşı eksiksiz oyunları oynamak için oynayabilirsiniz.

FIFA Futbol : Oynanış Beta sürümündeki kontrol sistemleri, android cihazınızın dokunmatik ekranına mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Sol baş parmağınızla, alandaki toptan sorumlu herhangi bir oyuncuyu yönlendirirsiniz ve sağ baş parmağınızla da birkaç farklı atak ve defans eylemi gerçekleştirirsiniz. Başka bir takım arkadaşınıza veya sahadaki boş bir noktaya dokunarak topu sürebilirsiniz. Parmağınızı ekran boyunca kaydırmak şut çekmenizi sağlar ve sağ tarafta bulunan tuşa basarsanız hızlı koşup, çalım atarsınız.

FIFA Futbol : Oynanış Beta’yı oynamaya başladığınızda bazı antrenmanlardan geçmeniz gerekecektir, ancak bu antremanlar bittiğinde oyun oynamaya başlayabilir ve kendi FUTBOL takımınızı oluşturabilirsiniz. Her bir tamamlanmış antrenman seansı ve oynadığınız oyunda, yeni toplanabilir oyuncu kartları alırsınız.

BENZER  Mini Golf Oyunu Apk indir
>

FIFA Futbol : Oynanış Beta, Android cihazlar için en yeni FIFA 2018 apk oyununa mükemmel bir erken bakış sağlar. Bu beta sürümünde bile, oyun inanılmaz grafiklere, PC ve konsol sürümüyle neredeyse aynı olan temiz ve gösterişli bir arayüze sahiptir.

BETA sürümü,  1 Kasım 2018’e kadar mevcuttur. Bu BETA versiyonundaki gelişiminiz final versiyonuna kaydedilmez.  Fifa 2018 apk indir beta sürümünden sonra yayınlanır yayınlanmaz sitemizde olacak.  Fifa mobile 2018 apk indir abi farkıyla cep telefonu için kolayca indirebileceksiniz.

EA SPORTS tarafından yapılan açıklama şu şekilde

FIFA Mobile’ın yeni sezonu 7 Kasım’da başlıyor. Yeni FIFA Mobile oyun motorunun gücüyle geliştirilen oyun mekaniklerine ve görsellere hazır olun. 11 Ekim’de yeni sezon hakkında daha fazla bilgi vererek Google Play’de bugüne kadarki ilk FIFA Mobile betasını yayınlayacağız. Bu kısa süreli ve sınırlı erişimli betada yeni oyun mekaniği motorunu ilk kez inceleme şansına sahipsiniz. İşte bilmeniz gereken her şey:

Ne?

Tecrübe edebilir, test edebilir ve hatta geliştiricilerimize FIFA Mobile’ın yeni sezonuyla ilgili geri bildirim gönderebilirsiniz.

Beta’da oyunun küçük bir kısmını tecrübe etme fırsatına sahip olacaksınız. Ultimate Team’inizi kurabilir, Karşı Atak modunda 90 saniyelik maçlarda rakiplerinizi yenebilir ve Canlı Etkinliklere katılarak Seçkin Oyuncular kazanabilirsiniz.

Bu bir beta sürümü olduğu için ilerlemenizin yeni sezona aktarılmayacağını lütfen unutmayın.

Ne zaman?

Bu kısa süreli ve sınırlı erişimli Beta, 11 Ekim – 1 Kasım 2018 arası yayında olacak.

Nasıl erişirim?

11 Ekim’den itibaren Google Play Beta portalından Beta’yı indirebilirsiniz.

Sınırlı erişim ne anlama geliyor?

Beta’daki kapasite limitimize ulaşıldıktan sonra yeni oyuncular erişim sağlayamayacak

FIFA Futbol Beta Fifa mobile 2018 apk indir YAPILAN YORUMLAR