Flappy Bird indir, Flappy Bird oyunu indir

Flappy Bird Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Flappy Bird Apk indir

Efsane uçan kuş oyunu Flappy Bird’ü hatırlarsınız elbette. İlk çıktığı zamanlarda tüm dünya tarafından büyük ilgi gören bu oyun daha sonra bağımlılık yaptığı gerekeçesi ile gelişitiricisi tarafından tüm platformlardan kaldırılmıştı. Biz de boynumuz bükük, içimizde heves ile kalakalmıştık. Yapılan skorlar, gece gündüz Flappy Bird apk rekorunu kırmaya çalışan kişileri hala hatırlarız. İndirabi.com olarak Flappy Bird oyunun Android kullanıcıları ile yeniden buluşturuyoruz.

 

 

>

Flappy Bird apk oyunu hepimizin bildiği gibi bir kuşu ekrana tıklayarak yönetmek suretiyle oynanmaktadır. Oyun içinde size verilen kuşun belirli engellere değmesini engelleyerek en yüksek skoru elde etmeye çalışıyoruz. Ama bu sandığınız kadar kolay değil elbette… dünya çapında milyonlarca kişinin gece gündüz bu muzip oyunda rekor kırmaya çalıştığını düşününce geliştiricisinin pek de haksız olduğunu söyleyemeyiz. Yine de Flappy Bird bugüne kadar geliştirilmiş Arcade oyunları içerisinde en başarılı ve en eğlenceli oyundur.

BENZER  Smash Hit Apk İndir

 

 

Flappy Bird oyunu içerisinde çeşitli arka plan efektleri bulunmaktadır. Kuşunuz her engele takıldığında bu arka plan değişmektedir. Gece, gündüz veya akşamüzeri temalarında bu oyunu oynayabilirsiniz. Oyun içerisinde oynadığınız kuş da değişmektedir. Birbirinden çeşitli kuşlar ile oynayarak farklı bir sinerji yakalayabilirsiniz. Oyun içerisinde yer alan madalyalardan en az birine sahip olmalısınız. Yoksa yaptığınız skor rekor olamayacaktır.

Hem sinir bozucu hem de bir o kadar eğlenceli bu oyunu oynamak için sitemiz üzerinde bulunan Flappy Bird Apk indir dosyasına yüklemeniz yeterlidir. Ücretsiz şekilde indirip hemen oynayabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Lep's World 3 apk indir son sürüm 2.0.1.4
Flappy Bird Apk indir YAPILAN YORUMLAR