football strike apk indir,online şut çekme oyunu,football strike indir

Football Strike Multiplayer Soccer Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Football Strike Apk indir

Tam bir frikik ustası olduğunuzu düşünüyor ve zor pozisyonlarda bile kaleciyi avlayarak gole çevirebileceğinizi düşünüyorsanız Football Strike apk oyunu tam size göre bir oyun. Bu oyunda hem frikik kullanacak hem de kalecilik yapabileceksiniz. Üstelik bunların hepsini isterseniz gerçek zamanlı olarak bağlantı kurabilecek ve gerçek kişilerle birlikte oynayabileceksiniz. Gerçek zamanlı oynamak istemez iseniz kendinizi diğer değişik modlarda geliştirebilecek ve asıl yarışa hazırlık yapabileceksiniz.

İsterseniz de kendi turnuvanızı oluşturacak ve kariyer modu sayesinde sistemli olarak ilerleyebileceksiniz. Bu kadar özelliğin hepsi bir oyunda mı buluştu diye düşünmeyin çünkü Football Strike oyununun özellikleri henüz bitmedi. Bu kadar mükemmel özelliğin yanında geliştirilmiş grafikleri ve sağlam alt yapısı sayesinde donmadan ve bağlantı kopmadan rahatlıkla saatlerce gerçek zamanlı olarak oynayabilirsiniz. Ayrıca bu geliştirilen grafiklerin akıcılığı da sağlanmış ve oyun deneyimiz ile birlikte alacağınız keyif üst seviyelere çıkarılmıştır.

BENZER  Fifa Futbol Apk İndir

>

Son zamanlarda gerçek zamanlı oyun oynamak isteyenlerin en çok tercih ettiği futbol oyunu olan Football Strike apk indir oyunu ayrıca milyonlarca kişi tarafından da indirilmiştir. Dünya çapına yayılan ünü sayesinde siz de dünyanın her yerinden insan ile karşılaşma şansı bulabileceksiniz.

Bu eşsiz gerçek zamanlı oynanabilen oyunu sizler için indirabi kalitesi ile sunuyoruz. çetin yarışmalarda şimdiden keyifli ve başarılı oyunlar dileriz.

Football Strike Multiplayer Soccer Apk indir YAPILAN YORUMLAR