goat simulator, keçi oyunu, goat simülator apk

Goat Simulator Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Goat Simulator Apk indir

Oldukça ilgin. Ve bir o kadar da eğlenceli bir oyun ile karşınızdayız. Bugüne kadar pek çok aksiyon ve macera oyunu oynamışsınızdır. Hepsinde de ya çok güçlü bir savaşçı, ya çok büyük bir çetenin üyesi ya da ihtişamlı bir karakteri yönlendirdiniz. Pek size bu oyunda karakterinizin bir keçi olduğunu söylesek? Evet keçi! Goat Simulator apk oyunu içinde yönlerdiğiniz karakter bir keçi! Ve bu keçi inanılmaz çılgın!

Goat Simulator oyununda karakterimiz olan keçi ile bulunduğumuz şehirde birbirinden değişik çılgınlıklara imza atıyoruz. Bu keçi bu şehri ne kadar alt üst ederse o kadar çok puan kazanıyorsunuz. Oyunun geliştiricileri tarafından eğlenceli olabileceği düşünülerek yapılan bu oyun ciddi anlamda sizi gülme krizlerine sokabilecek kıvamda. Bir keçi ile şehirde girilmedik nokta bırakmıyor ve gittiğinizi her yerde birbirinden komik olaylar çıkartıyorsunuz.  Keçimiz ile şehirde turlarken gördüğümüz her nesneyi dili ile alıp yanında taşıyabiliyor. Almış olduğu bu nesneleri ilerde insanlara fırlatmak veya olay çıkarmak amacıyla kullanabiliyor.

BENZER  Coach Bus Simulator Apk İndir

>

Topladığı nesneler tüp, basket topu, masa, sandalye, patlayıcı madde gibi nesneler olsa da taşımaktan sıkıldığında yine dili ile fırlatıp atabiliyor. Keçi ile istediğiniz her yerde her olayı çıkarabilirsiniz. Benzin istasyonlarını patlatıp şehirde bir kargaşaya neden olabilirsiniz. İnsanlardan kaçıp sokak aralarında bulunan yataklardan zıplayarak apartmanların çatılarına çıkabilirsiniz. Topladığınız yangın tüpleri ile keçinizi uçurabilirsiniz! Şehirde ne kadar büyük tahribat yaratırsanız o kadar puan toplarsınız. Yani şehri ne kadar altına üstüne getirirseniz bu oyunda o kadar başarılı olursunuz.

Goat Simulator eşi benzeri olmayan bir simülasyon oyunudur. Bu oyunda daha önce hiç gülmediğiniz kadar gülecek ve hiç zevk almadığınız kadar şehri karıştırmaktan zevk alacaksınız. Sonuçta bir keçi neler yapabilir bunu öngörmek biraz insanları zorlayabilir 🙂 Goat Simulator Apk indir oyunun sitemiz üzerinden Android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  PewDiePie's Tuber Simulator Apk İndir
Goat Simulator Apk İndir YAPILAN YORUMLAR