google chrome indir,google chrome mobil indir,google chrome apk indir,google chrome uygulaması

Google Chrome Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Google Chrome Apk indir

Google Chrome dünyanın en büyük internet tarayıcısı olarak karşımıza çıkıyor. Android cihazlar için geliştirilmiş Google Chrome sürümü sadece bir tık uzağınızda. Android cihazınızdan dünyanın en çok sevilen tarayıcısını kullanmak artık mümkün hale geliyor. Çok daha hızlı ve güvenli tarayıcı hizmeti sağlayan Google Chrome apk kullanıcılara birbirinden güzel imkanlar sağlıyor.

Google Chrome apk sürümü Android kullanıcıları ile buşuyor. Google Chrome ile istediğiniz bilgilere ulaşmak şimdi daha hızlı ve daha kolay. Google Chrome ile internette istediğiniz tüm verilere anında ulaşabilirsiniz. Google Chrome ile arama yaparken anında görünen arama sonuçlarından dilediğiniz bilgiye çok daha hızlı ulaşabilirsiniz. Daha önce yapmış olduğunuz aramaları görüntüleyebilir, ziyaret ettiğiniz internet sitelerini takip edebilirsiniz. Google Chrome’un otomatik doldurma seçeneği ile sitelerde bulunan formları tekrar tekrar uğraşmadan kolayca doldurabilirsiniz. Google Chrome diğer tüm Google araçları ile senkronizasyon sağlar. Google Chrome üzerinde oturum açabilir ve geri kalan tüm araçlardaki hesaplarınız ile hızlıca senkronize edebilirsiniz.

BENZER  Your Freedom Apk İndir

>

Google Chrome kullanıcılara sunmuş olduğu gizli tarama özelliği ile kimliğinizi belli etmeden ve geçmiş kaydı oluşturmadan sitelerde gezinebilirsiniz. Google Chrome bünyesinde güvenli tarama özelliği barındırır. Güvenli tarama özelliği ile zararlı içerikler barındıran site ve dosyalaya erişiminizi güvence altına alabilirsiniz. Hareket halindeyken bir şey taramanız gerektiğinde Google Chrome’un sesli tarama özelliğinden faydalanabilirsiniz. Yazı yazmanıza gerek kalmadan dilediğiniz yerde konuşarak istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Google Chrome apk indir dosyasını sitemiz üzerinden güvenle yükleyebilirsiniz.

Google Chrome Apk İndir YAPILAN YORUMLAR