Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
  • Ana Sayfa
  • Sosyal
  • Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma

Google Duo apk indir;  Google Duo video sohbet aracılığıyla aramalar yapmanızı sağlayan bir uygulamadır. Kullanması çok bsit ve inanılmaz derecede rahattır. Kullanmak için uygulamaya gerçek bir telefon numarası yazmanız gerekir. Aksi halde kimseyle konuşamazsınız. Google Duo ile yüksek kaliteli görüntülü konuşma yapabilme şansınız var.

Google Duo indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma apk

Google Duo’nun ara yüzü minimalist ve sezgiseldir. Cihazınızın ekranında kameranızın hem ön hem de arka kamerasından basit bir düğme ile, kişilerinizden yüzlercesine eriştiğiniz görüntüyü yakaladığını görebilirsiniz. İşte bu kadar!

Google Dou’yu kullanarak birisi sizi aradığında hemen arayan kişinin görüntüsünü göreceksiniz, ancak onlar eğer siz çağrıya cevap verirseniz sizi görecekler. Bu sayede bir görüntülü arama başlatmadan önce her zaman sizi arayanın kim olduğunu bileceksiniz.

BENZER  Facebook Messenger apk indir son sürüm 185.0.0.31.96
>

Google Duo, Google’ın destekleme girişiminde bulunduğu basit, hızlı ve güvenli bir video arama hizmetidir. Ve bu tamamen Google Duo’nun kullanıcılarına sunduğu şeydir.

google duo apk indir

Basit arayüz

Tek dokunuşla görüntülü konuşma yapmayı sağlayacak kadar basit bir arayüz sayesinde, sevdiğiniz birini seçip hemen görüşmeye başlayabilirsiniz.

En yüksek kaliteli görüntülü görüşme uygulaması*

İster kablosuz bağlantı kullanıyor olun isterseniz hareket halinde olun mükemmel görüntü kalitesine sahip çok daha güvenilir görüntülü konuşmalar yapabilirsiniz.

Android ve iOS cihazlar için

Duo; Android ve iOS akıllı telefonlarla tabletlerde çalışır. Dolayısıyla tek bir uygulama kullanarak tüm yakın arkadaşlarınızı ve ailenizi arayabilirsiniz.

BENZER  Periscope Apk İndir

Tık Tık

Canlı video önizlemesi sayesinde daha aramayı cevaplamadan kimin aradığını görebilirsiniz.

Görüntülü Mesajlar

Arkadaşınız aramanıza cevap veremiyor mu? Sorun değil. Sizi geri araması için ona görüntülü bir mesaj bırakın. Görüntülü mesajla, paylaşmak istediğiniz anla ilgili her ayrıntıyı yakalayabilirsiniz.

Sesli Aramalar

Görüntülü sohbet edemediğiniz durumlarda arkadaşlarınıza yalnızca sesli arama yapabilirsiniz.

*Signals Research Group’un 3G, LTE ve kablosuz bağlantıda video kalitesinin düşüşünü karşılaştıran teknik çalışmasına dayalıdır.
**Veri aktarımı için ücret alınabilir. Ayrıntılı bilgi için operatörünüzle iletişime geçin.

Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma BENZER İÇERİKLER
Google Duo apk indir Yüksek Kaliteli Görüntülü Konuşma YAPILAN YORUMLAR