gta 3 apk indir, gta 3 mobile apk, gta 3 android apk, gta 3 apk+ sd data indir

(Grand Thef Auto III) GTA 3 Apk + Sd Data indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Rockstar Games yapımcısının 10. Yılına özel olarak tasarlayarak piyasaya sürdüğü gta 3 Apk + sd data indir oyunu ile karşınızdayız. GTA serisinin mobil platformlardaki ilk serisi olan bu oyun, köken olarak eskiye dayanması nedeniyle tecrübeli kişiler tarafından oldukça kaliteli şekilde sunulmuştur. Oyun yıllarca bilgisayarda oynadığımız GTA 3 (GTA III) oyunu ile hikaye ve iç tasarım olarak neredeyse aynıdır. Bilgisayarların yavaş yavaş hayatımızdan çıktığı ve yerini telefonlara bıraktığı bu dönemde bu eşsiz oyunu da hala bir bilgisayar oyunu olarak anmak tabi ki olmayacaktı. Bu yüzden Rockstar Games yapımcısı gta 3 apk yı telefona uyarlayarak her an yanımızda olmasını sağlamıştır.

Hikaye olarak gta 3 mobile apk bakacak olursak; büyük bir şehirde yaşama zorluğuna göğüs geren karakterinizi amaç, hayatta tutarak onun hayatını daha elverişli bir hale getirebilmektir. Bunları yaparken bazı olumsuz durumlarla da karşılaşacak ve bunlarla baş etmeye çalışacaksınız. İster şehirde keyfinizce seyahat edebilecek isterseniz de para kazanabilmek için görevleri başarıyla tamamlayabileceksiniz. Android Grand Thef Auto 3 Apk oyununda kendinizi belirli süreler ve kalıplar içerisine koymadan belki de bu hatta yapmak istediklerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Ancak yapacağınız keyfi hareketler şehirdeki çetelerin ve polislerin peşinize düşmesine yol açabilecektir. Bu tehlikelerden kurtulmak için de ayrıca hızınızı ve oyun becerinizi üst düzeyde kullanmanız gerekecektir.

BENZER  Counter Strike Apk indir

GTA 3 Apk indir hikaye olarak hepimize tanıdık gelen, kulağa hoş gelen ve eğlenceli olacağı her halinden belirli olan bir hikayeye sahiptir. Bu güzel hikaye 3D canlandırılmış renkli ve gerçekçi grafikler ile desteklenmiştir. Zaten oyunu, oynadıkça oynamanızı sağlayacak, keyif almanızı sağlayacak, size en eğlenceli vakti geçirmenizi sağlayacak hikayesinden çok geliştirilmiş grafikler olacaktır.

>

Geliştirilmiş grafiklerin yanındaGrand Thef Auto 3 mobile Apk, ses efektleri (geliştirilmiş araba, motor, uçak, helikopter vb. gibi sesler), karakterlerin jest ve mimikleri, gerçekçi insan seslendirmeleri ile sizi oyuna daha fazla bağlayacaktır. Ayrıca oyunla ilgili yorumlar incelendiğinde neredeyse bir tane bile olumsuz yorum bulunmayan herkes tarafından 5 yıldız ile ödüllendirilmiş Play Store’da 1 milyonu aşkın indirme sayısına ulaşmış eşsiz bir oyundur. Android gta 3 apk +sd data indir dosyasını sizlerin hizmetine ücretsiz olarak indirabi.com kalitesi ile sunuyoruz.

BENZER  Fortnite apk indir cep telefonu için fortnite

Oyunu indirdikten sonra kurulama dair yönlendirmeleri sizler için rar dosyası içine ekledik. Gta 3 android apk oynayabilmeniz için yaklaşık 800 mb bir boş alana ihtiyacınız var. Kurulum aşamasında sorunlarınız yorum olarak iletebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

(Grand Thef Auto III) GTA 3 Apk + Sd Data indir YAPILAN YORUMLAR