Grand Truck Simulator apk indir son sürüm 1.13

 

Kamyon simülasyonu oyunlarından olan Grand Truck Simulator oyunu büyük bir ana yol haritası boyunca ticari bir kamyonun direksiyonuna geçtiğiniz bir 3D sürüş oyunudur. Tır sürme oyunu diye bilinen tır simulatörü oyunlarında elbette ki amaç ilk olarak bitiş çizgisini bitirmek değildir, aksine başarılı bir şekilde kamyon sürücüsünün görevlerini yerine getirmektir

.

Tır sürme simülatörü Grand Truck Simulator oyununda bütün trafik kurallarına uymanız gerekir. Kırmızı ışıkta geçmek ya da tehlikeli bir manevra yapmak ceza almanıza sebep olur. Ve eğer başka bir araca çarparsanız, büyük bir ceza alırsınız. Bu yüzden iyi bir şekilde kamyonu kullanmalısınız.

BENZER  Highway Cargo Transport Simulator apk indir son sürüm 1.5

Çok sayıda farklı parça satın alarak kamyonetinizin seviyesini yükseltmek için haritada yer alan tamircileri ziyaret edin. Kamyonetinizi kişiselleştirmek için sayısız farklı kombin bulabilirsiniz.

>

Grand Truck Simulator oyunu tır sürme oyunu ya da kamyon sürme oyunu seven kişiler tarafından özellikle beğenilecek eğlenceli bir sürüş oyunudur. Dört farklı kamera açısı arasından seçim yapabildiğiniz için özellikle eğlencelidir (birincil şahıs dahil). Üstelik, sürüş mekanikleri oldukça gerçekçidir ve çok sayıda farklı kamyonu da alabilirsiniz.

 
Grand Truck Simulator apk indir son sürüm 1.13 YAPILAN YORUMLAR