Granny apk indir Granny oyunu oyna

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Birinci şahıs korku oyunu Granny oyunu ürkütücü tuzaklarla dolu evden kaçmaya çalışın. Fakat kaçmak, kolay olmayacak – iğnenin düşmesi kadar çok sessiz bir şey bile duyarsa kötü ‘büyükanne’ bütün hızıyla yanınıza gelir. Granny apk indir ve Granny oyunu oyna. Korku oyunu oynamak isteyenler için mükemmel.

granny korku oyunu oyna

granny korku oyunu oyna

Karakterinizi ekranın sol tarafındaki sanal yönlendirme ile evinizin içinde hareket ettirebilir ve hemen hemen her şeyle etkileşime girebilirsiniz: kutuları ve çekmeceleri açın, yatakların altına saklanın, anahtarları alın, tuzakları kapatın, vs.

Evden kaçmak için sadece beş gününüz var ve beş günün hepsine de ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Eğer herhangi bir ses çıkarırsanız, ‘büyükanne’ sizi bütün hızıyla kovalayacaktır. Belki de onu geride bırakabilirsiniz, ama eğer sizi yakalarsa bilinçsizce dövecektir. Bu olduğunda, başlangıç anına uyanacaksınız ve bir gün daha geçecek. Sizi yakalamasına izin vermeyin!  Granny apk indirme linki ile oyunu indir ve Granny oyunu oyna, çok seveceksiniz.

BENZER  PUBG Mobile Apk indir
>

Büyükannenin uyanma endişesiyle ve sezgisel kontrol sistemi sayesinde, Granny muhteşem bir korku oyunudur. Hayatta kalabilecek misiniz?

Yaşı küçük olanlar için tavsiye edilmez. İçerik Derecelendirmesi PEGI 12 olup Orta Düzeyde Şiddet, Korku içerir.  12 yaşından küçüklerin oynaması sakıncalıdır.

Granny apk indir Granny oyunu oyna YAPILAN YORUMLAR