growtopia apk indir,growtopia apk,growtopia oyunu indir

Growtopia Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Growtopia Apk indir

90’ların havasını andıran bir oyun ile daha karşınızdayız. 90’lardaki Mario’yu bilmeyeniniz yoktur. Mario’nun dünyasının yenilenmiş ve geliştirilmiş bir oyun içerisinde görmeye hazır mısınız? Karşınızda Growtopia apk!

 

Growtopia, dünya çapında son günlerde oldukça popüler olan bir similasyon oyunu. Growtopia’nın ilk açılış ekranından itibaren Mario esintilerini yakalamaya başlayacaksınız. Ancak oynanış olarak Mario’dan çok farklı bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Growtopia, multiplayer bir oyundur. Çok oyunculu olması size oyun içinde avantaj sağlıyor. Oyun içinde kendinize bir dünya yaratıyorsunuz. Yarattığınız dünyada birçok oyuncu da oynayabiliyor. Aynı şekilde siz de farklı dünyaları ziyaret ederek dünyanın her yerinden insanlarla aynı anda oyun keyfini yakalayabilirsiniz. Oyun içerisindeki kapılardan geçerek başka dünyalardaki en iti itemleri toplayıp pro olma yolunda ilerleyebilirsiniz.

BENZER  Android Batman Enemy Within Apk indir
>

 

Blokları kullanarak kendinize ev yapabilir, evinizi istedğiniz şekilde döşeyebilirsiniz. Oyunda birçok yaratık ve hayvan bulunmaktadır. Hayvanlar içindeki en değerlisi ejderhalardır. Ejderhalar elde etmesi çok zor olan bir hayvandır. Bu nedenle sadece oyundaki en zengin kişilerde bulunmaktadır. Growtopia evreninde geçen her vaktinizi bir şeyler öğrenerek geçireceğiniz kesindir. Oyun içinde verilen görevleri yerine getirerek WL denilen seviyenizi yükseltebilirsiniz. Bu seviye oyun içinde birçok şeye ulaşabilmenize yardımcı olur.

Growtopia’da dünyanın her yerinden arkadaş edinebilir ve beraber oyun oynayabilirsiniz. Arkadaşlarınız, geçmekte zorlandığınız görevler ve parkurlarda sizlere özel güçleri ile yardım edebilir. Bu bakımdan önemlidir. Growtopia’nın bu ilginç dünyasına dahil olmak isterseniz Growtopia Apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden yükleyebilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

BENZER  Swamp Attack Apk indir
Growtopia Apk İndir YAPILAN YORUMLAR
  • yasin
    9 ay önce

    Çok güzel bi oyun bağımlılık yaptı