GTA 5 Benzeri Oyun Gangster Los Santos V apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Android kullanıcılarına müjde uzun süredir beklenen  GTA 5 oyun heyecanını telefon veya tabletinizde yaşayabileceksiniz. Android GTA 5 benzeri oyun olan Gangster Los Santos V oyunu ile en sevdiğiniz araba Zenterno ile zorlu parkurlardan geçip Finish çizgisine ulaşmaya hazır olun. 282 MB boyutundaki bu Gangster Los Santos 5 APK dosyasını telefon veya tabletinize indirip kurmanız yeterli. Oyun GTA 5 oyunu ile oldukça benzerlik gösteriyor.  Fan yapımı Android GTA 5 diyenler var.

Gangster Los Santos V apk indir

Oyunumuzun  adı Gangster Los Santos V’dir. Tamamen bir hayran yapımı olduğu için karakter özelleştirme ekranından araç tasarımına ve ayrıca parkur oyununa kadar herşey neredeyse birebir GTA 5 görünümünde tasarlanmıştır. Eğer gerçekten de cep telefonunuzda Android GTA 5 deneyimini yaşamak istiyorsanız, bu oyun isteğinizi sonuna kadar karşılayacaktır.

Gangster Los Santos 5 apk indir

>

Gangster Los Santos V apk indir ve oyun keyfine başla. Haydi GTA 5 tutkunları bu fan yapımı oyun ile bakalım seni neler bekliyor.  Gangster Los Santos V mobile apk ile oyunu kurduktan sonra yorum bölümünde bizlere oyun hakkında yorumlarda bulunmayı unutmayınız.

BENZER  Android Gta Liberty City Stories Apk + Sd Data İndir
GTA 5 Benzeri Oyun Gangster Los Santos V apk indir YAPILAN YORUMLAR