gta 6 apk download

Gta 6 Apk indir + Sd Data

 

Gta 6 Apk indir + Sd Data

Evet arkadaşlar yediden yetmişe fark etmeksizin herkesin başına oturduğunda saatlerce kalkamadığı, dünyada neredeyse oynamamış insanın kalmadığı eşi ve benzeri olmayan Gta serisinin 6. Oyunu Grand Theft Auto 6 ile karşınızdayız. Bundan önceki serilerde oyun hep üzerine koyarak devam etti ve hayranlarını biraz daha şaşırtmayı her seferinde başardı. Oyunda sizin de bildiğiniz gibi hakim olduğunuz kahramanınız ile şehirde istediğiniz gibi dolaşabilecek veya isterseniz görevler yaparak para kazanabilecek ve bu parayı dilediğiniz gibi kullanabileceksiniz. Gta 6 apk oyunu henüz yayınlanmamış olmasına rağmen hayranları tarafından merakla beklenen bu serinin bazı özellikleriyle alakalı duyumlar yayılmaya başladı.

BENZER  Android Gta 5 (GTA V) Mobile Sd Data + Apk indir

gta 6 apk

Oyun kalitesinin ve gerçekliğinin iyice geliştirilip sizi oyunun içine çekeceğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca yeni görevler ve yeni araçlar yeni haritalar da bizleri bekliyor olacak. Bu sayede çok sevilen gta serisinin keyfi daha yükseklere çıkacak ve kesinlikle saatlerce sıkılmadan oynayabileceksiniz. Online olarak da arkadaşlarınızla bağlanabilecek ve birlikte hem yarışacak hem eğleneceksiniz. Bütün bu özelliklerin yanında sır gibi saklanan ve henüz kimsenin bilmediği yeni özelliklerin de getirilerek oyun severlerin şaşırtılacağı ve hayran bırakılacağı da konuşulanlar arasında.

gta 6 apk

>

Siz de bu eşsiz oyun serisinin en son ve güncel versiyonuna anından ulaşarak hiç kimseden geri kalmak istemiyor ve bu eşsiz keyfe bir an önce ulaşmak istiyorsanız bizi takipte kalın. Çünkü Gta 6 apk +sd data dosyasını da tıpkı serinin diğer oyunlarında olduğu çıkar çıkmaz sitemize yükleyerek sizlere sunacağız. Siz de bizi takip ederek bu oyuna en erken ulaşan kişi olabilirsiniz. Oyun henüz çıkmadığı için şuan link boş durumda. Oyun hakkında beklentilerinizi, hangi değişiklikleri istediklerinizi  şimdiye kadar ki gta serisinde beğendiğiniz ve beğenmediğiniz özellikleri bize yorum olarak iletmeyi unutmayınız.

BENZER  Android Agar.io Apk indir
Gta 6 Apk indir + Sd Data YAPILAN YORUMLAR
  • miraç
    10 ay önce

    oha gta 6 çıktımı