gunship battle helicopter apk, gunship battle helicopter apk download, helikopter savaş oyunu

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk indir

Gelişmiş savaş uçaklarının bulunduğu dünyanın en yüksek teknolojiye sahip savaş oyununa hazır mısınız? Bu oyunda düşmanlarınıza karşı havadan müdahale ederek korku salacaksınız. GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D apk oyunu Android platformunda bulunan dünyanın en iyi savaş oyunlarından biridir.

 

gunship battle helicopter apk, gunship battle helicopter apk download, helikopter savaş oyunu

 

>

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D oyunu içinde biribirinden güçlü savaş helikopterleri ile düşmanlarına karşı savunmaya geç. Oyun paneli oldukça basittir. Savaşa girmeden önce birbirinden güçlü helikopterlerden birini seçebilirsiniz ve kendinize özel olarak çeşitli ek özellikler ekleyebilirsiniz. Her helikopterin kendine özel bir gücü, silahı ve yeteneği vardır. bu silahları geliştirebilir, özelliklerinizi kullanarak daha güçlü bir savunma hattı kurabilirsiniz. GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D apk oyunu içinde sürekli yenilenen bir savaş durumu vardır. seçtiğiniz helikopter ile birlikte kendinize uygun bir savaş stratejisi belirleyebilir ve düşmanlarınızı en zayıf noktalarından vurabilirsiniz.

BENZER  Critical Ops Apk İndir

 

gunship battle helicopter apk, gunship battle helicopter apk download, helikopter savaş oyunu

 

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Her bölümün hikayesi vardır ve birbirinden farklıdır. Her hikayede kendinizi farklı bir savaşın içerisinde bulacaksınız. GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D oyunu oldukça zorlu görevler ile bezenmiştir. Bu zorlu görevleri yerine getirirken epey zorlanacaksınız! Girdiğiniz savaşları kazandığınız taktirde altın kazanırsınız. Bu altınlar ile çok daha yüksek teknolojiye sahip savaş uçak ve helikopterleri alabilir ve mevcut filonuzu geliştirebilirsiniz.

GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D apk indir kendinizi test etmenin en iyi yollarından biridir. Bu oyunda kontrol yeteneğiniz ve askeri gücünüz ortaya çıkacak! GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  Real Steel World Robot Boxing Apk İndir
GUNSHIP BATTLE: Helicopter 3D Apk indir YAPILAN YORUMLAR