habbo apk,habbo oyunu,habbo apk indir,habbo oyunu indir

Habbo Apk İndir

 

Habbo Apk indir

Sürükleyici bir sanal dünya oyununa hazır mısınız? O halde Habbo oyunu ile tanışmaya hazır olun. Yeni nesil pixel oyunu olan Habbo apk ile çok eğelenceksiniz! Habbo oyunu içerisinde arkadaşlık, sohbet, tasarım, ticaret gibi pek çok farklı alan barındırıyor. Habbo oyunu çevrimiçi bir oyundur ve oyun içerisinde arkadaşlar edinebilirsiniz. Edindiğiniz arkadaşlarınız ile sosyallaşebilir, birlikte çeşitli görevler yapabilir, birbiriniz ile sohbet edebilir ve birlikte seyahat edebilirsiniz.

 

 

>

Habbo oyunu, sanal bir dünya oyunudur. Bu sanal dünyanın içinde pek çok görev mevcut. Bu görevleri tamalayarak oyun içindeki seviyenizi yükseltebilirsiniz. Ayrıca görevleri tamamlandığınızda birçok ödül kazanırsınız. Kazandığınız bu ödüller ile ister karakterinizi geliştirebilir, ister kişiselleştirebilir isterseniz de işi ticarete döküp diğer oyunculara satabilirsiniz. Habbo oyunu içinde pek çok rol bulunmaktadır. Karakteriniz ile birlikte bu rolleri yerine getirebilir ve yeni arkadaşlar edinme fırsatı yakalayabilirsiniz. Nerede olursanız olun bu oyunu her yerde oynayabilirsiniz. Pixel oyunlarından hoşlananlara harika bir dünya sunan oyun Android platformu için özel olarak geliştirilmiştir. Habbo oyunu içinde kendinize çeşitli malzemeler, dekor malzemeleri ve mobilyalar kullanarak bir ev tasarlayabilirsiniz.

BENZER  SuperStar BTS apk indir son sürüm 1.2.4

 

 

Bu evi öyle bir tasarlayın ki çevrenizde bulunan diğer oyuncuların gözde mekanı olsun. Siz de Habbo oyunu içinde bulunan popüler ve şöhret sahibi karakterlerden biri! Habbo oyunu içinde Mimarlar, Korsanlar, Hastane, Polis Merkezi, Büyücüler gibi daha pek çok rol grubu bulunmaktadır. Karakterinizi bu rol gruplarından birine dahil edip istediğiniz role bürünebilir ve çevrenizi bu şekilde geliştirebilirsiniz. Habbo oyunu içinde oyuncuların kendi aralarında ticaret yapabilecekleri bir Pazar alanı bulunmaktadır. Bu Pazar alanında diğer oyuncular için pek çok nesneyi satışa çıkarabilirsiniz. Diğer oyunculardan ucuza nesneler alıp pahalıya satarak Habbo zengini olabilirsiniz.

BENZER  Papers Please Apk indir

Sürükleyici bir sanal dünya oyunu olan Habbo Apk indir şimdi Android platformunda bulunuyor. Sitemiz üzerinden Habbo Apk’yı yükleyebilir ve bu farklı dünyanın bir parçası olabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

 
Habbo Apk İndir YAPILAN YORUMLAR