HAWK: Freedom Squadron apk, HAWK: Freedom Squadron apk indir, HAWK: Freedom Squadron indir apk, android uçak çekimi oyunu

HAWK: Freedom Squadron Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

HAWK: Freedom Squadron Apk indir

HAWK Freedom Squadron apk, binlerce füzeden kaçarak,  yüzlerce düşmana karşı bir savaş uçağı uçurabileceğiniz bir mobil similasyon oyunudur.  Neyse ki, yalnız kalmayacaksınız. Savaş alanında size katılmak için diğer oyunculardan yardım isteyebilirsiniz. HAWK Freedom Squadron, etkili oldukları kadar basittir: parmağınızı ekranda basılı bırakmak, çekim yapmanıza izin verir ve parmağınızı kaydırdığınız yöne bağlı olarak, bir yana ya da ötekine geçersiniz. Düşman saldırılarını önlemek için bunları vurmaya çalışırken aynı şekilde yaşarsınız.

Oyunun başında, yalnızca bir uçak kullanmanız gerekir, ancak misyonları tamamlarken ve para kazandığınızda, çok daha fazla şey satın alabilirsiniz. Her biri kendi öz niteliklerine sahip olan, bir düzineden fazla farklı düzlemi bulabilirsiniz. Ve bu yeterli değilse, aynı zamanda tonlarca küçük yoldaşı dronunun kilidini açabilirsiniz. Olağanüstü grafikler, dokunmatik ekranlar için mükemmel kontrol sistemi, etkili bir kooperatif sistemi ve her şeyden önce son derece eğlenceli bir oyundur.

BENZER  Angry Birds Classic Apk İndir

>

Hawk  Freedom Squadron,  bir fantezi savaş uçağı ve sayısız hava acımasız işgalcilere hava filosundan ülkenizi savunun. Bu heyecan verici Android oyununda birçok hava savaşına katılırsınız. Savaş uçağını ekran boyunca hareket ettirin, düşman ateşini atlatın, durmaksızın ateş edin ve düşman uçakları, uçaksavar silahları ve diğer savaş makineleri yok edin. Arkadaşlarınızla takoz yapın ve büyük uçan patronları birlikte yenin. Yeni uçakların kilidini açın ve yükseltin. Sitemizden ücretsiz olarak Hawk Freedom Squadron apk indir uygulaması uçak kullanmanın keyfini yaşayın. Keyifli uçuşlar dileriz.

 

HAWK: Freedom Squadron Apk indir YAPILAN YORUMLAR