head soccer apk, futbol oyunu indir

Head Soccer Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Head Soccer Apk indir

Küçük adamların büyük işler başardığı oyunlardan hoşlanıyor musunuz? E futbolda da merakınız var? Hadi o zaman Head Soccer oynamaya! Head Soccer apk koca kafalı küçük adamların futbol sahasında mücadele ederek ülkelerini üst liglere taşıdıkları minimal bir futbol oyunudur ve tamamen ücretsizdir.

 

head soccer apk, futbol oyunu indir

 

>

Head Soccer oyunu Android kullanıcıları için ücretsiz olarak geliştirilmiş mini bir futbol oyunudur. Oyun içerisinde dünyadaki her ülkeyi temsil eden bir futbolcu bulunmaktadır. Şampiyonlar ligi tadında karşılaşmalara şahit olarak ülkenizi dünya şampiyonu yapabilmek sizin elinizde. Head Soccer oyunu başlangıçta Kore’ye ait bir futbolcu ile başlamanızı sağlıyor. Oyun içerisinde galibiyetler alarak diğer ülkelerinde kilidini açıyorsunuz. Galibiyet almak, görevleri tamamlamakla da yakından ilgilidir. Oyun içerisinde size verilen görevleri yerine getirerek sürpriz hediyeler, bonuslar ve ekstralar kazanabilirsiniz.

BENZER  FIFA Futbol Beta Fifa mobile 2018 apk indir

 

head soccer apk, futbol oyunu indir

 

Oyun tek kişilik bir oyundur. Oyun bir futbol oyunu fakat sahada siz tek başınasınız. Rakip takım oyuncunuz da tek başına olacak. İkili bir mücadeleye girerek en fazla gol yapan ülke bir üst lige çıkmaktadır. Oyunun farklı kılan özellik ise oyundaki her karakterin farklı bir güce sahip olması. Her ülkenin oyuncusu kendine özgü bir güce sahip ve bu güç ile sahada farklı bir atmosfer yaratabiliyor. Head Soccer apk indir oyunu 5 farklı bölümden oluşmaktadır.

Arcade Modu, Lig Modu, Turnuva Modu, Survival Modu ve Multiplayer Modu. Oynanış biçimi bakımından oldukça zengin olan Head Soccer apk oyununu sitemiz üzerinden hızlı bir şekilde indirip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

BENZER  Football Strike Multiplayer Soccer Apk indir
Head Soccer Apk İndir YAPILAN YORUMLAR