Helix Ball Jump Refleks Geliştirici, helix jump oyna ücretsiz

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

Helix Ball Jump Refleks Geliştirici oyunu son zamanlarda cep telefonunuzda oynadığınız en iyi refleks geliştirici oyunlardan birisi olacak. Helix jump oyna ücretsiz şekilde. Oyun içi herhangi bir ücret istenmemektedir.


Helix Jump – bounce ball, renkli tuzaklara dokunmadan boşluklar boyunca topu hareket ettirmek amacıyla boşluklar ve tuzaklarla dolu bir silindir platformu döndürmeniz gereken eğlenceli bir arcade oyunu.

Ball Jump apk ile Ball Jump oynamak çok basit, sadece platformu döndürmek için parmağınızı ekran boyunca kaydırın ve top platform boyunca zıplayacak ve deliklerden düşecektir. Top zıplamadan çok fazla platformdan geçerse, top sonunda ulaştığı platformdan geçecektir.

BENZER  Cafeland Apk İndir

Ekranın üst kısmında, bulunduğunuz seviyede ne kadar ilerlediğinizi öğrenmenizi sağlayan bir çubuk bulunur. Renkli yamalardan kaçının ve seviyenin sonuna gelip gelemeyeceğinizi görün. Ball Jump apk indir abi sitesi ile ücretsiz şekilde sizlere sunulmaktadır.

>

Bu oyun gerçek anlamda bağımlılık yapar – Eğer saatlerce eğlendirecek eğlenceli ve heyecan verici bir oyun arıyorsanız, bu oyun tam size göre.

Helix Ball Jump Refleks Geliştirici, helix jump oyna ücretsiz YAPILAN YORUMLAR