Highway Cargo Transport Simulator apk indir son sürüm 1.5

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Highway Cargo Transport Simulator android oyun apk, inanılmaz eğlenceli ve tehlikeli derecede bağımlılık yaratan bir oyundur ve sizi muhteşem otobüsler kullanmaya ve cesur görevleri bitirmeye zorlar. Meydan okumaya hazır mısınız? Ellerinizi direksiyona koyun ve kendiniz kontrol edin! Kargo taşına oyunu isteyenler Cargo Transport Simulator apk indir abi güvencesiyle indirebilir ve oyunun keyfine varabilir.

Kargo oyunu oynamak isteyenler için söyleyelim, oyun basit. Kargo taşıma oyunu olarak tavsiye ettiğimiz Cargo Transport Simulator apk ile ilk olarak, sürmek istediğiniz aracı seçmelisiniz. Her kamyon belirli özellikleri ve farklı bir görünümü içermektedir, bu nedenle kişiliğinize en uygun macera arkadaşınızı bulmalısınız. Ancak, bazı modellerin yalnızca uzman sürücüler için olduğunu unutmayın.

BENZER  Euro Truck Driver Apk İndir

Cargo Transport Simulator oyna; Her seviyede belirli sayıda görevi tamamlamak zorundasınız. Her türlüsü mevcut, bu yüzden kesinlikle eğleneceksiniz. Hatta süreye karşı savaşmanız için size meydan okuyanlar bile var! Aracın sürülebilmesi için, aracınızı ileri ya da geri sürmek, fren vb. yapmak için ekranınızdaki tuşları kullanmanız yeterlidir. Bu hamleler ve biraz beceri, herhangi bir engeli aşmanızı sağlar.

>

Highway Cargo Transport Simulator apk, zorluk seviyesi artan sayısız seviyeyi içerir. Kemerinizi takın ve hepsini geçin!

Highway Cargo Transport Simulator apk indir son sürüm 1.5 YAPILAN YORUMLAR