Hot or Not apk indir son sürüm 5.105.0

 

Hot or Not apk indir. Hot or Not, etrafınızdaki çekici insanları bulmanızı sağlayan ve onların da sizi bulmasını sağlayan orijinal bir oyundur.

Hot or Not aynı hizmeti kullanan diğer kişilerin profillerine bakmanıza olanak tanıyan bir uygulamadır, kişilerin özellikle fotoğraflarına odaklanıp, beğenip beğenmediğinize (çekici olup olmadıklarına) karar verebilirsiniz.

Hot or Not apk indir

Hot or Not apk indir

Uygulama çok basit çalışır: her bir kullanıcının aynı anda üç veya dört fotoğrafına bakabilir ve beğenip beğenmediğinize karar verebilirsiniz. Eğer beğendiyseniz, onlara … için – ne isterseniz bu size kalmış- mesaj gönderebilirsiniz.

>

Hot or Not, sohbetten sonra işlerin daha kolay olması için size sadece yakınızdaki insanları gösterir. Ek olarak, uygulama ilk etapta sizinle bir şekilde bağı olan insanları gösterecektir ve daha sonra ise şehrinizde ve yakın yerlerde yaşayan insanları göstermeye başlayacaktır.

BENZER  Android Snapchat Apk indir

Hot or Not’ta kullanılan bütün bilgiler direkt olarak Facebook’tan alınır. Fotoğraflar, yaşları, konum bilgileri ve hatta ilgi alanlarına ait bilgiler bile direkt olarak Facebook profillerinden gösterilir. Bu bilgi sayesinde, kimi beğendiğinize kolayca karar verebilirsiniz.

Hot or Not apk, ilişki kurmak ya da yeni insanlarla tanışmak isteyenler için iyi bir uygulamadır.

Hot or Not apk indir

Hot or Not apk indir

 
Hot or Not apk indir son sürüm 5.105.0 BENZER İÇERİKLER
Hot or Not apk indir son sürüm 5.105.0 YAPILAN YORUMLAR