hungry shark world apk, hungry shark world apk download, hungry shark world apk oyunu

Hungry Shark World Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Hungry Shark World Apk indir

Okyanusta bir başına gezen aç köpek balıklarından herkes korkar. Ama ya o köpek balıkları sizseniz? Tüm dünyaya korku salan aç köpek balıklarını yönetmek şimdi sizin elinizde. Android oyuncularını heyecanlı bir oyun ile bir araya getiriyoruz. Hungry Shark World apk!

 

 

>

Hungry Shark World okyanusta ve denizde bir başına gezen aç köpek balıklarına harika ziyafetler çektirmenizi sağlayan bir oyundur. Grafikleri ve efektleri bakımından oldukça başarılı olan Hungry Shark World tüm dünyada hatrı sayılır bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyun içinde 20’den fazla çeşitte köpek balığı bulunmaktadır. Oynamak istediğiniz köpek balığını seçerek oyuna başlıyorsunuz. Köpek balığınız oldukça aç olacaktır ve karnını doyurmanız gerekiyor. Bunun için denizin karanlık noktalarında köpek balığınız ile geziyor ve kendinize akşam yemeği arıyorsunuz. Pasifik okyanusu ve Pasifikte bulunan adalar, donmuş Arktik Okyanusu, Arap Denizi veya insanların bol miktarda bulunduğu Güney Çin Denizi sahilinde avlanabilirsiniz. Seçtiğiniz bölgeye göre yemek türleriniz de değişmektedir. Büyük beyaz balinadan sahildeki insanlara kadar her şeyi yiyebilen bu köpek balıkları gerçekten çok acıktılar!

BENZER  Knives Out Apk indir

 

 

Okyanusun derinlerinde verilen yaşam mücadelesine ayak uydurmak zorunda olan köpek balığı ya yemeli ya da yenilmeli! Binlerce lezzetli avın bulunduğu derin okyanuslarda ne kadar avlanırsanız o kadar güçlü olacaksınız. Okyanusların hakimi olmak için haydi avlanmaya! Hungry Shark World 3D grafikleri ile oyunculara kaliteli bir oyun deneyimi sunmaktadır. Mobil cihazınızı aşağı yukarı hareket ettirerek kontrol sağlayabileceğiniz Hungry Shark World kullanım kolaylığı ve basit ara yüzü ile oyunculardan tam not almıştır. Oyun içerisinde bulunan 20den fazla görevi tamamlayarak bütün suların hakimi olmaya çalışacaksınız. Bu ezeli rekabette ezeli bir düşman olan herkesi yenmelisiniz. Yoksa yenilirsiniz…

BENZER  (Grand Thef Auto III) GTA 3 Apk + Sd Data indir

Hungry Shark World apk indir oyunun ücretsiz olarak sitemiz üzerinden indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Hungry Shark World Apk indir YAPILAN YORUMLAR