ilauncher apk indir,ilauncher indir,apple launcher indir

iLauncher Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

iLauncher Apk indir

Hem Android cihazınızdan vazgeçemiyor hem de Apple ara yüzünü mü arzuluyorsunuz? İşte size tüm bu isteklerinizi gerçekleştirecek bir uygulama. iLauncher apk! Bilindiği gibi launcher uygulamaları telefonunuzun ara yüzünü değiştirebilmenize ve dilediğiniz gibi kişiselleştirebilmenize olanak sağlar. iLauncher uygulaması ise Android cihazınızı Iphone formatında kullanabilmenize imkan tanıyor. iLauncher uygulaması bir Apple ara yüzünde bulunan tüm özellikleri Android cihazınıza taşıyor. Bu uygulama ile cihazınız bir Apple gibi görünüyor ve tüm ara yüz ve kullanıcı paneli de ona göre değişiyor. Android işletim sisteminden memnun olup ara yüz kullanımından ve karışık Android sisteminden sıkılanlar için harika bir çözüm olan iLauncher ile Apple sadeliğini ve şıklığının cihazınıza taşıyabilirsiniz.

BENZER  Opera Mini Apk İndir

Cihazınızı Android olarak kullanmaya devam ediyorsunuz ancak görünüm olarak IOS kullanıyorsunuz. IOS işletim sistemindeki basit paneller de cihazınızda işlevsel olarak çalışıyor. Örneğin IOS ta bulunan, aşağıdan dokunmayla çıkan kontrol panelini Android cihazınızda kullanabilir ve uygulama sekmenizi tıpkı IOs gibi şekillendirebilirsiniz. Bir iphone’da bulunan tüm görünümler cihazınızda da kullanılabiliyor. IOS efektlerini, simgelerini ve duvar kağıtlarını kullanabileceğiniz gibi dilediğiniz takdirde kendinize özel olarak da kişiselleştirebilirsiniz. Cihazınıza gelen tüm bildirimler IOS işletim sistemindeymiş gibi görünür. Cevapsız çağrılarınız alt taraftaki telefon simgesinin üzerinde, mesajlarınız da mektup simgesinin üzerinde görünür. Normalde Android cihazlarda üst tarafta bulunan bildirim çubuğu da IOS görünümüne sahip olur. Ana ekran, kilitli ekran ve uygulama ekranları da IOS paneline dönüşür. IOS işletim sistemine ait tüm efektler cihazınız tarafından desteklenir.

BENZER  Automatic Call Recorder apk indir son sürüm 5.42.1

>

Hem Android’ten hem de IOS’tan vazgeçemiyorum diyenler için iLauncher apk indir büyük bir yardımcıdır. Sitemiz üzerinden iLauncher apk uygulamasını indirip bu sadelik ve şıklığı hemen yaşayabilirsiniz. Uygulama hakkında görüşlerinizi bize bildirmeyi unutmayınız…

iLauncher Apk İndir YAPILAN YORUMLAR