vainglory apk, vainglory apk + sd data, vainglory indir apk, vainglory obb + apk indir

Vainglory Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Vainglory Apk +OBB indir

Son yıllarda, MOBA oyunları yalnızca PC’lerde değil, aynı zamanda mobil oyun alanındaki bir eğlence haline geldi. Vainglory apk şu anda en popüler mobil cihazlar için birkaç MOBA’dan biridir. Grafik performansına ek olarak, Süper yapay oyun Super Evil Megacorp oldukça iyi, MOBA oyununu mobil cihazlarda daha etkili bir şekilde oynatılmak üzere özetlemeyi başardığı söylenebilir.

vainglory apk, vainglory apk + sd data, vainglory indir apk, vainglory obb + apk indir

Vainglory da muhalif ekip karargahında Vain Crystal adlı bir binanın tahrip edilmesi amacıyla bir PvP dövüşü yapıyor. Bu hedefleri başarıyla gerçekleştirmek kolay değildir; çünkü birçok şey çabalarınızı boşa çıkarabilir. Hazır mısınız? Üçlü bir takımda bir kahraman olarak davranacaksınız. Her kişi, karşı takıma karşı omuz omuza bir kahramanı kontrol edecektir. Her kahramanın farklı becerileri ve özellikleri vardır, bu nedenle hedefleri etkin bir şekilde gerçekleştirmek için strateji ve koordinasyon gerekir. Sadece muhalif ekip değil, Vain Crystal’i imha etmek için karşı karşıya kalacağınız çeşitli engellerle karşı karşıya kalacaksınız. Var olan engeller Minion savaşçılarını içerir. Neyse ki, gücünüzü çoğaltabilmenizi ve mevcut zayıflıkları düzeltmenizi sağlayacak çeşitli öğeleri satın alabilirsiniz.

BENZER  Empires and Allies Apk İndir

vainglory apk, vainglory apk + sd data, vainglory indir apk, vainglory obb + apk indir

Geliştiriciler Vainglory apk için, oyundaki kontrol şemalardan bir kahraman tarafından elde edilebilecek maksimum seviyeye kadar çeşitli basitleştirmeleri yapmışlardır.  Tüm ayarlamalar arasında, Vainglory’yi  cep telefonunuzda  ya da tablette oynamak için PC’den farklı kılan, en az üç temel şey var. Hemen görünen ilk şey savaş alanıdır. Vainglory apk indir, yalnızca bir ana hattan veya genelde MOBA’da şerit olarak adlandırılan ve şeridin altında daha geniş bir ormanda bulunan bir alanı kullanmaktadır. İkinci fark, sadece üç sayıya ulaşan skillactive miktarıdır. Her kahramanın, iki temel beceri ve bir düşmana zarar verebilecek bir becerisi vardır. PC’de MOBA kadar olmasa da, üç beceri oyunu karmaşık hale getirmek ve oyun ara birimini görüntülemek zorunda kalmadan heyecan verici bir taktik savaş eylemi sağlamak için yeterlidir. Üçüncü fark ise, kavga süresidir. PC’deki tek bir MOBA savaşı  bir saate kadar sürse de, Vainglory  yaklaşık yarım saat kadar sürer.

BENZER  Vikings : War of Clans apk indir son sürüm 3.8.5.943

vainglory apk, vainglory apk + sd data, vainglory indir apk, vainglory obb + apk indir

Çeşitli farklılıklara ve basitleşmelere rağmen, Vainglory heyecan verici ve zorlayıcıdır. PC’den sonra cep telefonlarınız ve tabletlerinizden Vainglory oynamak için sitemizden ücretsiz olarak Vainglory’i indirebilir, MOBA oyunlarının en kalitelisinin deneyimini yaşayabilirsiniz.

Vainglory Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER