tambu apk, android türkçe klavye uygulaması, tambu klavye indir, tambu apk indir

Tambu Klavye Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Tambu klavye Apk indir

Tambu Klavye, Türk insanına yönelik Türk karakterinin bütün hazır cevaplığı ve gelenek göreneklerine göre hazırlanmış ücretsiz tema, emoji ve klavye uygulamasıdır. Birbirinden kaliteli temalar, 800 üzeri emoji, hareketli gift resimler ile konuşmalarınızı daha da özelleştirmek için sizi bekliyor.  Tambu Klavye apk ile delikanlılığın kitabını yazmak istiyorsanız sitemizden ücretsiz olarak indirebilir, atar gider yapanlara tek bir tuşla konum bilgisi bile verebilirsiniz. Bilgisayar dünyasında artık klavye silahşörleri değil artık Tambu klavyeşörleri kapışacak.tambu apk, android türkçe klavye uygulaması, tambu klavye indir, tambu apk indir

 

Tambu klavye kullanıcıları uzun cümleler yerine hareketli  giftlerle dertlerini kolaylıkla anlatabilecekler. Mesela arkadaşınıza  ‘Eyvallah’, veya  çok heyecanlandığınızda  ‘Eteklerim zil çaldı’ yazmak yerine Tambu kullanıcılara özel olarak hazırlanmış hareketli emojileri göndererek hoşluk yapabilirsiniz. Tambu klavye anneleri de unutmamış. Teriiği elinde anne emojileri de çocuklarınıza kızdığınızı belirtmek için sizleri Tambu klavyede bekliyor. Tambu Klavye apk indir tüm android cihazlara yüklenebilir. Uygulamayı indirin ve apk dosyasını Android’in SD kartına taşıyın ve daha sonra taramayı tercih ettiğiniz bir dosya yöneticisi kullanın.

BENZER  Ezan Vakti Pro apk indir Ezan Vakitleri Uygulaması

Tambu Klavye’yi kullanmaya başladıkça daha çok seveceğinizi fark edeceksiniz. Bir çok kelimeyi veya deyimi  tek bir resimle anlatabilme özelliği ile ön plana çıkan uygulamanın müdavimi olacaksınız. Tüm dünyada kullanılmaya başlayan Tambu klavyenin sadece Türkler değil aynı zamanda Türkçe öğrenmek isteyen, emojilerini, giflerini seven  yabancılar tarafından da kullanıldığını görmek de Türk yapımı bu uygulama açısından oldukça gurur verici. Keyifli kullanımlar dileriz.

Tambu Klavye Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER