nova launcher apk indir,android launcher,arayüz özelleştirme

Nova Launcher Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Nova Launcher Apk indir

Launcher, android işletim sistemine ait cihazların arayüzünü değiştirebilen, simgeleri ile oynayabilen, klasör yapılarını özelleştirmemize olanak sağlayan programlara verilen isimdir. Eğer Android işletim sisteminin klasik görünümüden sıkıldıysanız ve cihazınızı kendinize göre özelleştirmek istiyorsanız bu programlardan faydalanabilirsiniz. Nova Launcher apk, bu programlar arasında en başarılı olan ve en popüler olan uygulamadır. Nova Launcher hızlı arayüzü ve geniş kişiselleştirebilme ayarları ile dünya genelinde çok yoğun bir kullanıma sahip.

Nova Launcher uygulaması cihazınızı tamamen size özel yapabilmenize olanak sağlar. Masaüstü bölümünde ana ekranınızı kişiselleştirebilir, Uygulama Menüsü bölümünde ise cihaz içinde yüklü olan uygulamalarınızın isimleri, simgeleri ve bulundukları klasörler üzerinde oynama yapabilirsiniz. Arka planda kullanmak istediğiniz bir görsel var fakat tamamı ekranınızda gözükmüyor mu? Nova Launcher ile dilediğiniz görseli cihazınızın arka planında tam olarak görüntüleyebilirsiniz. Siz sayfalar arasında geçiş yaptıkça belirlediğiniz görselin tamamını görünür kılabilirsiniz. Ana sayfanızda görünen uygulamaların isimlerini kaldırabilir, internetten indirdiğiniz Nova Launcher ikon paketleri ile uygulamalarınızın ikonlarını kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

BENZER  Tambu Klavye Apk indir

Uygulama menüsünde bulunan uygulamalarınızın nasıl ve kaç adet görüneceğine siz karar verebilirsiniz. Alt panelin rengini ve şeklini değiştirebilirsiniz. Cihazınızın yazı tipini, simge boyutu, simge teması gibi özellikleri de kendinize göre şekillendirebilirsiniz. Cihazınızdaki sekmeler ve klasörler bölümünü de özelleştirebilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları uygulamalar ve widgetlar dışında açacağınız yeni bir sekmeye ekleyebilirsiniz. Nova Launcher apk indir ile klasik cihaz görünümlerinden ziyade tamamen size özel ve zevkinize göre ayarlanmış bir cihaza sahip olabilirsiniz. Nova Launcher Apk uygulamasını indirabi den güvenle indirebilirsiniz.

Nova Launcher Apk İndir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER