google earth apk,google haritalar uygulaması,google earth indir

Google Earth Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Google Earth Apk indir

Dünya kocaman bir yer. Pek çoğumuzun hayali dünyanın her yerini görebilmek, keşfedebilmek… Ancak bu isteğimiz çoğu zaman mümkün olmuyor. Peki bunu mümkün kılan bir uygulama olduğunu söylesek? Google’ın en büyük yapımlarından biri olan Google Earth ile tüm dünya artık parmaklarınızın ucunda. Google Earth üzerinden görmek istediğiniz her yeri görebilmeniz mümkün hale geliyor. Dünyayı yerimizden kalkmadan görebilmemizi ve keşfedebilmemizi sağlayan Google Earth apk  kullanıcılar için oldukça güzel imkanlar barındırıyor.

Google Earth uygulaması tüm dünyanın haritasını içeriyor. Başlangıçta dünyayı bütün olarak görüyorsunuz ve yakınlaştıkça dünyadaki her yeri görebilme imkanı sağlıyorsunuz. İstediğiniz kıtaya, istediğiniz ülkeye hatta istediğiniz yapıya sanki yanındaymışsınız gibi görüntü desteği sağlayan bu uygulama düzenli olarak görüntüleri güncelliyor ve kullanıcılar dünyanın en güncel halini sunuyor.

BENZER  Uber Apk indir

Uzayda bulunan uydular yardımıyla dünyadan görüntü elde edilen bu uygulama üzerinden isterseniz Mısır Piramitlerini ziyaret edebilir, isterseniz Amerika’daki Özgürlük Heykelinin meşalesinde dolaşabilirsiniz. Fransa’da Eyfel Kulesine, İtalya’da Pisa kulesine çıkabilirsiniz. Dünyada görmek istediğiniz her yere sadece bir tık ile ulaşabilmeniz mümkün. Tüm dünyanın koordinatlarının mevcut olduğu Google earth ile dünya üzerinde bulunan her yol, her sokak, her apartmanı görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz gibi dünyayı keşfedebilir, yerkürenin bilinmeyen yerlerini gezebilirsiniz. İster kutuplara ister okyanus ortasındaki küçük adalara ziyaretler gerçekleştirebilirsiniz.

Google Earth Apk uygulaması kullanıcıların her biri için yerkürenin gizemini ortaya koyuyor. Google Earth Apk indir uygulamasını sitemiz üzerinden hemen indirebilir ve dünyanın her yerine bir tık ile gidebilirsiniz.

BENZER  Android Yandex Navigasyon Apk indir