stick war legacy apk, savaş oyunu indir

Stick War Legacy Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Stick War Legacy Apk indir

Sizleri farklı bir savaş deneyimine sürükleyecek bağımlısı olacağınız bir oyun ile karşınızdayız. Bu oyun bildiğiniz savaş oyunlarından çok farklı! Oyuna girdiğinizde çöp adamlarla karşılaşırsanız şaşırmayın, çünkü burası onların dünyası! Stick War Legacy apk oyunu oyuncuları farklı bir savaş deneyimine sürüklüyor.

 

 

Değişik bir hikayeye sahip olan Stick War Legacy oyunu tüm dünyadan oyuncuların ilgisini çekmiş durumda. Stick War Legacy Inamorta denilen bir evrende geçiyor. Bu evrende Archidonlar, Swordwrath, Magikil gibi 11 farklı ulus yer alıyor. Her bir ulus savaş konusunda farklı prensipler ve ilkeler benimsemiş. Amaçları ise tüm evrene hakim olmak ve kendi ilkelerini diğer ulualara kabul ettirmek. Her ulusun kendine özel savaş taktikleri bulunuyor ve bu taktikleri karşılaştıkları diğer uluslarda kullanmaktan çekinmiyorlar.

BENZER  Plants vs Zombies Apk indir

 

 

Kimi oklara, kimi kılıçlara kimi büyülere kimi ise mızraklara tapıyor ve bu inançlarını diğer uluslara yaymaya çalışıyor. Sizin ulusunuzun ismi ise Order ve sizin inancınız ise Barış ve Bilgi. İnandığınız ilkeler doğrultusunda diğer ulusların hedefi olmaktan kaçınmalı ve kendinizi bu evrende korumalısınız. Kendinizi savunmak içinse tek şansınız önce harekete geçen ulus olmak. Bu nedenle farklı bir savaş deneyimine hazır olun!

Stick War Legacy apk indir oyunu farklı oynanış biçimiyle oyuncuların tercihi olmuş durumda. Yüksek grafik ölçekleri yok belki ama farklı teması oldukça ilgi görmesini sağlıyor. Stick War Legacy oyununu sitemiz üzerinden ücretsiz olarak siz de indirebilir ve bu farklı deneyime tanık olabilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Mobil Legends Apk indir
Stick War Legacy Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER