plants vs zombies apk, bitkili zombili oyun

Plants vs Zombies Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Plants vs Zombies Apk indir

Dünya zombi saldırısı altında! Herkes bu saldırıyı önlemek için silahlarını kuşanmış insanlar, her yerde kan gölü oluşmuş bir ortam bekliyor değil mi? Bu oyunda öyle değil. Plants vs Zombies apk oyununda dünyayı kurtarmaya çalışan şey insanlar değil, bitkiler! Evet bitkiler. Ayçiçeği çekirdeklerini zombilere fırlatıyor, gül dikenlerini savunma yapmak için kullanıyor. Bu oyunda her şey çok farklı işliyor.

 

 

Plants vs Zombies oyunu hem eğlenceli hem de komik bir oyun. Komik olmasının nedeni oyun içerisinde kullanılan görsel efektler. Ayçiçeğinin çekirdek fırlatmasını çok beğendik mesela. Oyunun konusuna gelirsek dünyaya karşı başlamış bir zombi saldırısı var ve bitkiler bahçelerini ve tohumlarını bu zombilere karşı korumaya çalışıyor. Birbirinden çeşitli bitkiler zombilere karşı kendilerine özgü yöntemler ile savunma yapıyor. Bu oyunda kanlı silahlar, tehlikeli kumpaslar yok. Bezelye fırlatan bitkiler, mısır koçanı atan mısırlar var. Zombiler de öyle etrafı kesip biçen tarzda değil. Geliyorlar ve bitkilere saldırıyorlar, bu kadar. Bu kadar basit olarak algılansın istemeyiz, yine de Plants vs Zombies oyunu tüm dünyada oldukça yankı uyandırmış bir oyundur.

 

 

BENZER  DomiNations Apk İndir

Oyunun başlangıcında iki adet bitkiye sahip oluyorsunuz. Bu bitkiler bahçenize doğru yakalaşan zombilere karşı kullanacağınız silahlarınız. Bitkilerden biri ile zombilere ateş açıyor, diğeri ile güneş enerjisi depoluyorsunuz. Depoladığınız bu güneş enerjisi ilerleyen bölümlerde daha çok bitki ekmenizi sağlıyor. Zombileri öldürdükçe puan kazanıyorsunuz. Kazandığınız puanları ve enerjiler markette ihtiyacınız olan ekipmanları satın almak için kullanabilirsiniz. Bölümü bitirmek için tüm saldırıları engellemeniz gerekiyor. Son zombi saldırısı olduğunda oyun tarafından uyarılıyorsunuz. Her zamankinden daha kalabalık olan bu son saldırıyı da atlattığınızda bir sonraki bölüme geçiyor ve hediyeler kazanıyorsunuz.

BENZER  Criminal Case Apk indir

Plants vs Zombies apk indir oyunu oynanış ve hikaye bakımından oldukça farklı bir oyun. Siz de bu farklı oyunu deneyimlemek isterseniz sitemizden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

Plants vs Zombies Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER