brawl stars apk, aksiyon macera oyunu indir

Brawl Stars Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Brawl Stars Apk indir

League of Legends, Clash of Clans gibi Moba oyunlarına ilgi duyanları bu tarafa alalım! Karşınızda bu oyunlara daha yeni eklenen çiçeği burnunda bir oyun, Brawl Stars apk!

 

brawl stars apk, aksiyon macera oyunu indir

 

Brawl Stars oyunu Moba oyunları arasında gösterilse de moba oyunlarından farklılaştığı yönler bulunmakta. Ancak oynanış tarzı, oynanılan alan gibi faktörlere bakıldığında benzemediğini de söyleyemeyiz. Brawl Stars apk oyununda amaç karşı takım ile mücadele ederek onu alt etmek. Oyun takımlar halinde oynanıyor yani çevrimiçi bir oyun olma özelliği taşıyor. Oyuna başlamadan önce seçenekler bölümünden karakterinizi belirleyebilirsiniz. Kartlar kısmında karakterleriniz bulunmakta ve oyunda ilerledikçe kalan karakterleriniz de açılmaktadır.

BENZER  Nusrat Apk indir

 

brawl stars apk, aksiyon macera oyunu indir

 

Her karakterin birbirinden farklı özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler oyun içeriisnde kullanıldğında karaktere Ulti kazandırır. Diğer moba oyunlarından farklı olarak Brawl Stars apk oyununda tek bir tane ulti bulunmaktadır. Karaktere birden fazla özellik yüklenmeyerek karışıklık yaratılması önlenmiş durumda. Karakterinizi seçtikten sonra oyun alanına geçebilir ve amansız mücadeleye başlayabilirsiniz. Oyun içerisinde rakip takıma karşı iyi bir strateji belirlemeli ve ona göre harekete geçmelisiniz. Aksi takdirde rakip takım stratejisine kurban gidebilirsiniz.

Oyun içerisindeki gizli bölgelerde altın ve sandıklar gizlidir. Oyun içinde bunları toplamanız gerekir. Toplanan sandıklardan yrni karakter kartları ve iksirler çıkmaktadır. Bir oyun kaybedildiğinde o oyunda oynadığınız karakterin özellikleri düşmektedir. Bu iksir sayesinde karakterin özelliklerini yükseltebilir, canını çoğaltabilirsiniz. Brawl Stars apk indir oyunu daha yeni olmasına rağmen güzel ve akıcı bir oyundur. İndirmek için sitemizdeki oyun dosyasına yükleyebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  GTA Chinatown Wars Apk + SD Data indir
Brawl Stars Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER