tube tycoon apk, tube tycoon youtube simulasyonu

Tube Tycoon Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Tube Tycoon Apk indir

Youtuber olmak isteyenler burada mı? Hepinizi buraya davet ediyoruz. Youtuber olmanın başlangıcı burada! Tube Tycoon apk oyunu bir Youtube simülasyonudur.

 

 

 

Bu oyunda hayalinizdeki Youtuber olabilmeniz mümkündür. Tube Tycoon oyunu içinde video ve oyun olarak iki adet seçenek bulunmaktadır ve bu iki alandan birinde Youtube kariyerinizi geliştirebilirsiniz. Oyunun size sunduğu video seçenekleri arasından birini seçerek ilk videonuzu yayınlayabilirsiniz. Video yayınladıkça takipçi sayınız artmaktadır ve takipçi sayınız 100’e ulaştığında Youtube üzerinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Eğer oyun kariyerinde ilerlemek isterseniz oyun seçenekleri kısmından oyun satın alarak videosunu yükleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu seçenekler arasında ücretsiz oyunlar da bulunmaktadır. Size sunulan oyunlar arasından birini seçerek oynayabilir ve videosunu kaydedebilirsiniz.

BENZER  Clash of Clans Apk indir

 

 

 

Yayınladığınız her video diğer kullanıcılar tarafından izlenecek ve dolayısıyla takipçi sayınız artacaktır. İzlenme sayınız arttıkça takipçi sayınız artacak ve para kazanmaya başlayabileceksiniz. Her yayınladığınız videodan sonra takipçileriniz sizin videonuza yorum yapabilir ve videonuzu beğenebilirler. Tüm bunların trafiği yoğunlaştıkça sizin kanalınızın popülaritesi de artacaktır. Seçtiğiniz video konularına göre takipçileriniz çoğalacaktır. Takipçi kitleniz daha çok hangi alanda ilgiliyse o konuda kariyerinizi ilerletmek para kazanmanız açısından daha iyi olacaktır. Tube Tycoon apk indir oyunun şuan için mevcut Türkçe yaması da bulunmaktadır.

Bir takım siteler üzerinden bu yamaya ulaşarak oyunun keyfini daha da arttırabilirsiniz. Youtube denizinde kendine bir yer edinmek isteyen ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişiler için başlangıç tadında bir oyun olan Tube Tycoon apk oyunun sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Keyifli oyunlar dileriz.

BENZER  Grand Truck Simulator apk indir son sürüm 1.13
Tube Tycoon Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER