uc browser, tarayıcı apk

Uc Browser Apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Uc Browser Apk indir

Kullandığınız tarayıcıdan sıkıldıysanız sizleri yepyeni bir tarayıcı ile tanıştıralım. Son model tarayıcılara taş çıkartan ve çok daha kişiye özel özellikleri ile kullanıcılara özel olarak tarama işlemi yapabilen Uc Browser apk pek çok tarayıcıdan çok daha hızlı ve pratik bir kullanım sunuyor.

 

 

Uc Browser güncel tarayıcılar gibi pek çok seçeneğe sahiptir. Eklenti seçenekleri, gizli pencere ve sık kullanılanlar gibi kullanıcıların pek çoğuna hitap eden özelliklerinin yanında saniyeler içerisinde işlem yapabilmesi ayırt edici özelliklerinden biridir. Uc Browser Tarayıcı apk ile internette sörf yapma istediğiniz hız kesmeden devam edecek. Sahip olduğu hızlı tarama yeteneği sayesinde bağlantı problemi yaşamadan sizleri sınırsız bir sörf deneyimine taşımaktadır. Uc Browser apk Adobe Flash eklentisine sahip olduğundan dolayı Facebook ve Youtube gibi video servislerinde bulunan videoları sorunsuz bir şekilde ve başka bir eklentiye ihtiyaç duymadan açabilmektedir.

BENZER  Parallel Space Apk indir

 

 

Uc Browserun sağ üst köşesinde bulunan ikon size özel bir kısımdır. İlgi alanlarına göre oluşan bu kısımda temalar bulunmaktadır. Bu temalar içerisinden dilediğinizi takip edebilir ve sürekli incelediğiniz konular hakkında fazla vakit kaybetmeden tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Uc Browser apk indir mobil cihazınıza yüklendiği andan itibaren daha önce kullanmış olduğunuz tarayıcıda eklemiş olduğunuz yer imleri var ise kendi bünyesine aktarmaktadır.

Bunun için de sizi zahmete sokmaz ve vaktinizi almaz. Akıllı dosya yöneticisi sayesinde indirmekte olduğunuz dosyalar yarım kalmış olsa bile tekrar giriş yaptığınız andan itibaren indirilmeye devam eder. Bunun için de ayrı bir işlem yapmanız gerekmez. Uc Browser Tarayıcı uygulaması sizin için tüm her şeyi düşünür ve uygular. Kısa yoldan tüm işlerinizi hızlı bir şekilde halleder. Uc Browser apk uygulamasını sitemiz üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

BENZER  BusyBox Apk İndir
Uc Browser Apk indir İÇERİĞİNE BENZER İÇERİKLER