Angry Birds 2 apk indir son sürüm 2.22.1

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Dosya indiriliyor lütfen bekleyiniz... İndirme işlemi başlamadıysa lütfen yandaki tekrar indir butonunu kullanın
TEKRAR İNDİR

Angry Birds 2 apk, en çok indirilen video oyunlarından biri olan efsanevi Angry Birds oyunu için hazırlanan devamıdır. Angry Birds Rio veya Angry Birds Seasons gibi oyunların aksine bu yeni oyun çok ilginç yeni özellikler içermektedir.

Angry Birds 2 apk indirip kurduğunuzda ilk dikkatinizi çekecek şey geliştirilmiş grafikleri olacaktır. Önceki Angry Birds oyunlarındaki grafikler oldukça iyiydi ancak bu oyunda en üst seviyeye çıkarılmış. Bazen o kadar iyiler ki size çizgi film izliyormuşsunuz gibi hissettirir.

Angry Birds 2 apk indir

Grafiklerin yanında bazı ilginç özellikler de 2. versiyona eklendi. Örneğin, her seviyede kendi kuşunuzu seçebilirme şansınız var. Bu biraz saçma gelebilir ancak işleri çok değiştirir. Çok evreli seviye de diğer bir yeni özelliktir.

BENZER  Akinatör apk indir, ücretsiz Akinatör oyna

Diğer versiyonlarda olduğu gibi Angry Birds 2’de de arkadaşlarınıza online meydan okuyabilirsiniz. Online turnuvalarda oynayabilir ve kuşları fırlatmada kimin en iyi olduğunu gösterebilirsiniz.

Angry Birds 2 apk indir

Angry Birds 2 mükemmel bir video oyunudur. Angry Birds 2 apk indir abi kalitesiyle sizlerle. Orijinalindeki aynı yenileme kalitesine sahip olmasa da klasik elementleri yeniden tanımlama da oldukça başarılıdır. Sonuç olarak bu sizi saatlerce oyalayacak eğlenceli ve bağımlılık yaratan bir oyundur.