instgram indir,instagram apk indir,instagram uygulaması indir

Instagram Apk İndir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Instagram Apk indir

Günümüzün en çok tercih edilen sosyal medya ağı olan instagram apk sizler için indirabi de! Instagram, günlük yaşamda keyifli anlar yakalayabileceğiniz, dünyanın her yerinden insanlara ait hesapları takip edebileceğiniz, hayatınızın rutin hallerini, eğlence anlarınız, sevdiğiniz şeyleri kısacası istediğiniz her şeyi takipçilerinize paylaşabileceğiniz bir sosyal medya platformudur. Instagram fotoğraf ve video paylaşımı ile ilerleyen, istediğiniz yerden istediğiniz herkesi takip edebileceğiniz ve diğer Instagram kullanıcılarının da sizi takip edebildiği bir platformdur. Bu platform üzerinde ister açık hesap ister gizli hesap kullanabilir, arkadaşlarınız, aileniz, akrabalarınızı takip edip anlık veya geçmişe dayalı fotoğraf ve video paylaşımı yapabilir ve ufkunuzu açacak yeni profiller keşfedebilirsiniz.

BENZER  InstaMessage - Instagram Chat apk indir son sürüm 2.8.6

24 saat süre ile profilinizde takipçileriniz için hikaye paylaşabilir, hikayenizdeki fotoğraf ya da videoya filtre, gif, yazı ya da emojiler ekleyerek eğlenceli hale getirebilirsiniz. Hikayeleriniz 24 saat sonunda kaybolurlar ve profilinizde gözükmezler. Hikayelerinizi kimin izlediğini görebilir ve dilediğiniz an silebilirsiniz. Instagram uygulaması sizlere canlı yayın yapabilme imkanı sunuyor. Canlı yayın özelliği ile takipçilerinizle anlık olarak paylaşımlar yapabilir, sohbet edebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Profilinizde ve hikayelerinizde dilediğiniz kadar fotoğraf ve video paylaşma özgürlüğüne sahipsiniz. Instagram bu anlamda sizin geçmişe yönelik en büyük fotoğraf ve video arşiviniz olacak!

BENZER  OGWhatsApp apk indir çift whatsapp kullanma

>

Diğer Instagram kullanıcılarının paylaşımlarını beğenebilir ve beğendiğiniz paylaşımları profilinizde daha sonra görebilirsiniz. Arşivleme seçeneği ile kalıcı olarak silmek istemediğiniz gönderileri arşivinizde saklayabilir ve dilediğiniz an tekrardan takipçilerinize görünür kılabilirsiniz. Yaklaşık 500 milyon kullanıcısı bulunan Instagram uygulaması ile kendinizi keşfetmeniz an meselesi. Önemli veya önemsiz beğendiğiniz her şeyi paylaşabilme imkanına sahip olduğunuz bu uygulama sayesinde kendinizi ifade edebilme imkanı bulacaksınız. Instagram Apk indir uygulamasını sitemizden hızlıca ve güvenilir bir şekilde yükleyip derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Instagram Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Instagram Apk İndir YAPILAN YORUMLAR