instagram slayt yapma programı slideshow maker apk indir

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...

Slideshow Maker Andorid cihazınızda bulunan fotoğrafları kullanarak videolar oluşturmanıza izin veren bir uygulamadır. instagram slayt yapma programı olarak kullanabileceğiniz ve instagram fotoğraflarınızı slayt haline getirebileceğiniz bir program olarakta tanımlanabilir.  Instagram slayt programı arıyorsanız bu slideshow maker apk tam size göre.


Slideshow Maker Andorid cihazınızda bulunan fotoğrafları kullanarak videolar oluşturmanıza izin veren bir uygulamadır.

Slideshow Maker çok basit bir şekilde çalışır. İlk olarak, videonuzda bulunmasını istediğiniz fotoğrafları seçmelisiniz. Bu fotoğrafları galerinizden ya da Facebook veya Instagram hesabınızdan ( bu uygulamalar cihazınızda yüklü olduğu sürece) alabilirsiniz. Bir veya iki fotoğraftan yirmiden fazla fotoğrafa kadar kullanabilirsiniz.

BENZER  VivaVideo Apk indir

Videoda görünecek fotoğrafları seçtikten sonra, slayt gösteriniz için bir çok ayar hakkında birkaç büyük karar vermeniz gerekir: her bir fotoğrafın ekranda ne kadar süre görüneceği, videonuza eşlik edecek müzik, kullanmak istediğiniz çerçeve stili ve slaytlar arasında geçişler (bir düzineden fazla vardır).

>

Slideshow Maker içerisinde yer alan diğer seçenekler sizin filtreler uygulamanıza ve videonuza çıkartma ve yazı eklemenize izin verir. Bunu yapmak resimlerinizden birine dokunmak kadar basit. Buradan, resim üzerinde bireysel olarak çalışmaya başlayabilirsiniz.

Slideshow Maker favori resimlerinizle eğlenceli veya dokunaklı videolar yaratmak için muhteşem bir uygulamadır. Bütün zevklere uyabilecek düzinelerce farklı seçenek sunar ve daha da iyisi kullanımı kolaydır.

BENZER  Android Retrica Apk indir

instagram slayt yapma programı olarak slideshow maker apk indir abi güvencesiyle sizlerle buluşuyor. Programı sitemizden kolayca indir ve yükle yapabilirsiniz.

instagram slayt yapma programı slideshow maker apk indir YAPILAN YORUMLAR