InsTube YouTube Downloader apk indir son sürüm 2.4.2

 

Adının aksine, InsTube YouTube Downloader sadece YouTube içeriklerini indirmeye odaklanmış tek yönlü bir program değildir. Çok sayıda video servisinden video indirmeye ve müzik yayını için destek sağlar

InsTube YouTube Downloader,  örnek olarak Twitter, Instagram, Soundcloud, Vimeo, Vine, Tune, Vevo, Toad, Skymovies, Vuclip, Vid, Funnyordie, Dailymotion, Dailytube, Mthai, Pagalworld, Pnguda, Liveleak, Metacafe ve AOL gibi diğer portal ve sosyal ağları da desteklemektedir.

Bu siteleri açmak için uygulamayı yüklemek, tarayıcınızın içinde bulunan bir seçenek olacaktır. Bir içeriği oynattığınızda ekranın altındaki indir butonuna tıklayıp kaydetmek istediğiniz formatı seçin ses veya video olarak indirin. Eğer indirmek istediğiniz orijinal video yüksek kaliteli bir formatta ise, aynı HD kalitesinde cihazınıza kaydetme seçeneğine de sahiptir. Bu seçeneğin akıllı telefonunuzda çok daha fazla yer kaplayacağını aklınızdan çıkarmayın.

BENZER  Piyano Tiles 3 Apk indir
>

InsTube YouTube Downloader ile internet bağlantınız yokken indirdiğiniz dosyalar sayesinde en beğendiğiniz şarkı ve videoların keyfini çıkarabilirsiniz.

 
InsTube YouTube Downloader apk indir son sürüm 2.4.2 YAPILAN YORUMLAR